Otěhotnění přes Depo Proveru. Máte zkušenost?

21. čer 2020

Ahojky... Chci se asi jen uklidnit nez se dostanu na gyndu na konci příštího týdne. Od půlky května mam pichnutou jiz 2 injekci depoprovera ( v te době jsem mela 2 týdny spozdeni) dr nedelala ani utz ani odber krve 🤷‍♀️ menstruace pred tim pravidelná i prvni 2 mesice po 1. Injekci. Ale ted... Je to tedy cca 50 dnu spozdeni, prvne jsem se nestresovala protože vím ze ms být nemusí ale citim se divné, bolí me neustále prsa a jsou natekla, podbrisek take boli a tlačí jak kdyby byl nafouknuty, BT dnes rano opět 37,4(tyto hodnoty jsem předtím měla v tehu) a drží se tam již delší dobu, poslední 2 dny se pridala i nevolnost 🤷‍♀️ proč píšu? Test je negativní 🙏 ale dost kamarádek melo test negativní třeba az do 10 týdne i moje sestra 🙄🤦‍♀️ tak se chci zeotst jestli je tu někdo kdo pri této antiko otehotnel a jaky to melo průběh 🤷‍♀️ Dekuji

1772
21. čer 2020

Nevím, jaké jsou příznaky u případného těhotenství s D.P., ale dva týdny zpoždění při aplikaci již není bezpečné. Ještě tak týden je ochrana dobrá, ale dva už ne. Ovšem v tomto případě by bylo těhotenství již kolem 6. týdne a to by TT byl pozit. Zkuste zopakovat, ale spíše pracuje psychika. Menstruace při D.P. přijít nemusí.

autor
21. čer 2020

@1772 no ja hlavně nechápu proc mi dr neudělala aspoň ten utz než mi píchla další davku když jsem ji řekla že už mam 14dni spozdenou ms.. (ne spozdeni v antiko) bylo to v te koronakrizi tak honem pich a odchod no 🤷‍♀️🙄 a tt negativní jsou ale jak říkám segrs měla negativni tt snad jeste 10+3 a az po pádu ji v nemocnici zjistili ze je těhotná 🤷‍♀️

jjasmina
21. čer 2020

Nevím jaké informace máte vy, ale mě bylo řečeno, že při této antikoncepci ms nebude. Případně se může vyskytnout špinění nebo slabé krvácení.

jjasmina
21. čer 2020

Jinak dr mě také upozornila, že při formě této antikoncepce je možné, že po vysazení nemusí být snadné otěhotnět. Takže tak nějak si myslím, že forma této antikoncepce je spíše pro ženy, které další děti už neplánují

krystofovaa
21. čer 2020

Já ji měla též a půl roku jsem nemenstruovala takže spíš těhotná nejste