Nehormonální nitroděložní tělísko, máte zkušenost?

lenkasve1
17. srp 2017

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s nehormonalnim nitroděložním tělískem? Řeším jakou antikoncepci budu mít po šestinedělí a padla mi do oka právě tato. Zajímalo by mě, kdo máte právě tohle tělísko,jak jste spokojené? Výhody/Nevýhody? Případně, kdo máte i špatnou zkušenost. Díky. 🙂

jujatko
17. srp 2017

Nemam osobni zkusenost, ale hodne jsem resila zda hormobalni nebo nehormonalni. A nehormonalni mi nedoporucila ani doktorka a co jsem, kde cetla, tak jsou na nej spise negativni recenze - delsi a silnejsi MS - klidne 14 dni.

berenika39
17. srp 2017

@konidana he, ted jsem si přečetla letmo, co píšeš....nehormonální tělísko...a u toho komentář: už mám druhé😀
Já myslela druhé dítě přesto tělísko😀

konidana
17. srp 2017

@berenika39 😀 😀 to bych tu už nebyla 😅

kocvarovas
17. srp 2017

Řešila jsem stejně před dvouma rokama. Na radu Mudr., kdy jsem řekla, že MS mívám obyčejně 7,8 dní, mám tělísko hormonální. I ona potvrdila viz. holky víš, že k nehromonálnímu tělísku patří delší a silnější MS, no to už bych menstruovala snad půlku měsíce..

giginka10
17. srp 2017

bylo to super pohodlný, než jsem šla na kontrolu na gyndu a doktorka zkameněla...myslela jsem,že mi řekne,že mám rakovinu nebo tak něco podle výrazu a ona, že jsem v 5tt 🙂 ... opravdu "spolehlivé".. prý se trochu posunulo a díky tomu bude příští měsíc slavit můj syn rok..malý zázrak

lenkasve1
autor
17. srp 2017

@giginka10 Tak to jo 😁

innocence
19. srp 2017

Ahoj, já jsem měla zlaté nehormonální cca za 5 měsíců od zavedení jsem zjistila, že jsem těhotná. Tělísko se posunulo až do děložního hrdla a bylo tedy úplně k ničemu 🙄