Mirena. Vydržet?

17. zář 2024

Dobrý den , mám půl roku mirenu .Od. Tě doby skoro stále krvácení nebo špinění , když jsem ji neměla tak ms byla nepravidelná .Mirenu jsem chtěla kvůli tomu že nebudu mít Ms a je to pravý opak.Myslite že ms se vytratí když ani neslabne ? Všude jsem četla že po 3 měsících bude jen špinění nebo slabší MŠ a já krvácím teda dosti a už je to 8 den .Už uvažuji že si to nechám vytáhnout nebo mám vydržet?

zuzkasim
17. zář 2024

Nechceš se poradit spíš se svým gynekologem? Mám ji 3/4 roku, krvácení mi opravdu slábne, poslední měsíce mám už jen špinění, je to bezva, dobře se s tím funguje, pro mě velmi příjemná změna, krvácela jsem dřív hodně, dlouho a tak nepravidelně, že vlastně téměř pořád. Ale vše konzultuju s doktorkou a jejímu úsudku věřím, zná mě 25 let.

lencaa11
17. zář 2024

Krácení může trvat i rok než si tělo na to zvykne a taky Ms nemusí vůbec vymizet můžete mít normálně Ms taky tělo to nemusí přijmout

dashyyy
17. zář 2024

Může zmizet, zeslábnout, můžeš špinit a nebo taky můžeš běžně krvácet.. já mám třetí tělísko a ani jedno nebylo úplně bez MS, teď mám Kayleen a MS jak hodinky

rosalindamelinda
17. zář 2024

Čtu v poslední době několikátou diskuzi o Mireně a pořád jsou s ní nějaké problémy. Jinde psala paní, že jí to způsobilo neskutečné zdravotní komplikace - silné akné, velkou cystu a šílené vypadávání vlasů. Po roce si to musela nechat vytáhnout.
Já mám taky negativní zkušenost, přibrala jsem hodně na váze a taky mi padaly vlasy. Všechno bych to normálně nahlásila na SÚKL jako nové nežádoucí účinky. Jinak s tím nikdo nic dělat nebude, když si o tom budeme pořád jen povídat, ale takhle to bude ničit zdraví dalším lidem. Přijde mi to už docela jako vážné. 😒

jancazao
17. zář 2024

Za mě už nikdy víc. Měla jsem ji půl roku. Napřed jsem dlouho krvacela, pak to ustalo, ale cítila jsem se hrozně psychicky a přibrala jsem. Nakonec se začaly koupit zdravotní problémy. Po vyndání jsem během 14 dní zhubla 5 kg a během měsíce dalších 5. Jako by mi někdo sundal kouli z nohy.

nnnadja
17. zář 2024

@jancazao uplne stejne

zuzkasim
Včera v 10:07

@jancazao
@nnnadja Asi jsem měla štěstí a jsem za to moc ráda, opravdu mi výrazně zlepšila život a to i psychicky, protože těhotná být v žádném případě nechci. Po 20 letech mám konečně pravidelný a příjemný sexuální život😉

jancazao
Včera v 15:09

@zuzkasim to je dobře Zuzko.
Mě zjistili nějakou hormonální poruchu, nemůžu tabletky ani tělísko s hormony.