Hormonální tělísko a sex. Mohu, když ještě špiním?

18. kvě 2024

Dobrý den , je to 10 dní co mi dali tělísko .Spinim někdy za krvácím , vložku stále musím mít chápu je to změna .Dr říkal že po 10 dní můžu mít pohlavní styk , otázka zní mohu když ještě spinim / krvácím ? Manžel samozřejmě by měl kondom .Nebo čekat až nebude nic na vložce ? Děkuji

rosalindamelinda
18. kvě 2024

To záleží především na tobě, jak se cítíš. Pokud jsi jinak v pořádku, nic tě nebolí a máš na sex chuť, tak si normálně dopřej a užívej si ho. Pokud bys cítila nějaký "diskomfort", tak zkuste ještě počkat. Časem by se to mělo ustálit.

lencaa11
18. kvě 2024

Mě dr řekla 14 dní mit sex s ochranou než si sedne a při krvaceni ne skrze infekci podražení ohledně čípku počkala bych ještě pár dní

autor
19. kvě 2024

@rosalindamelinda já bych to vydržela ale manžel už je z toho na prášky 😄

autor
19. kvě 2024

@lencaa11 a po jaké době jste to zkusily dřív jak 14 dní?

lencaa11
19. kvě 2024

NN vždy po 14 dnech pro svůj klid spinila jsem dva dny a tak jsme pockali ať nedrazdime čípek

blondynka400
19. kvě 2024

Já už mám třetí tělísko. Žádných 14 dní jsem nikdy nedodržovala a vždy úplně v pohodě.

zuzkasim
19. kvě 2024

Mě bylo řečeno, že to účinkuje vlastně hned, ať jsem jeden den v klidu, pak pár dnů bez nějaké velké zátěže, jen běžný provoz a že hned 2. den klidně sex můžu.

autor
19. kvě 2024

@blondynka400 I když jste spinila nebo zakrvácená tak jsem šly na to?

autor
19. kvě 2024

@zuzkasim Je zajímavý že každý Dr je jiný v tomhle .Mě řekl 10 dní bez sexu , to už jsem ale stále spinim tak nechci si nějak ublížit uškodit tomu tam aby si to hezky tam sedlo .Tak se bojím

blondynka400
19. kvě 2024

Ano, nevidím důvod proč ne 🙂 (špinila jsem asi týden). Fakt nemáš jak tělísko poškodit a nebo ovlivnit jeho usazení.

zuzkasim
20. kvě 2024

Jestli máš Mirenu, tak jsi k ní dostala určitě letáček. Tam je hodně informací a taky je k ní aplikace, kde je spousta dalších informací, jde tam zapisovat, kdy a jak moc krvácíš, potom se z toho dá dobře vypočítat, kdy zhruba co dalšího očekávat.

autor
20. kvě 2024

@zuzkasim mám mirenu , letáček jsem nedostala jen kartičku kdy byla dána a kdy se má vytáhnout

autor
20. kvě 2024

@blondynka400 děkuji moc 🙂

zuzkasim
20. kvě 2024

Ta aplikace se jmenuje MojeIUS, vyhledej na google play, budeš k tomu potřebovat to číslo šarže, které je na kartičce, jestli si to dobře pamatuju. Myslím, že tě doktorka neinformovala dostatečně, jsem tedy ráda za tu svou.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
20. kvě 2024

@zuzkasim tak aplikace stažena jen tedy to chce po mě kód a já žádný nemám

zuzkasim
21. kvě 2024

Už je to dost měsíců, tak nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale psala jsem tam někam fakt to číslo šarže, co mám na kartičce.

autor
22. kvě 2024

@zuzkasim už jsem psala na společnost ,a kód mi dali tak jsem zapsala a sbírám nějaké diamanty