Femcap, máte zkušenost?

kikidii
15. únor 2017

Ahoj holky, pořídila jsem si femcap, ale neumím ho ještě zavést, a tak se chci zeptat na zkušenosti a rady, jak na to, aby bylo vše ok 🙂

annasmyckova
15. únor 2017

@kikidii taky jsem s velkou slávou zakoupila, i s gelem...abych zjistila po 4 měsících, že jsem otěhotněla..tam máme Káju...vše zavedeno, sedlo si to a přesto... prý v ovulaci, když je více hlenu nemusí přilnout k čípku úplně a je možné otěhotnět...takže u nás leda jako špunt k vaně..🤐

nukiska
Autor odpověď smazal
Zobraz
kikidii
autor
17. únor 2017

No, my si "dáváme pozor", ale chtěla jsem ještě něco k tomu, pro jistotu. Jsem dva měsíce po porodu, navíc po rizikovém těhotenství, kdy jsem musela jen ležet, a další takový těhu s malým mimčem doma bychom těžko zvládli.

kikidii
autor
17. únor 2017

@nukiska A nepřekáží tam při "tom"? 😀 A ještě dotaz, jak ho vyndat? Mě vyčuhovala ta přední krempa, ale prý se to musí jen víc domáčknout, jinak byl dokonale přicucnutej a čípek jsem nikde kolem nenahmatala, takže jsem to asi zavedla správně, až na tu přední krempu. No ale nešel mi vytáhnout. Tak jakej je na to fígl, abych si neutrhla čípek?😂

annasmyckova
17. únor 2017

mě pomáhalo přidřepnout na bobek a jedním prstem dovnitř pod ten okraj uvolnit přetlak a nebo se pokusit zdeformovat gumu, aby to nasálo vzduch a šlo to vyndat...nevím, jestli to vysvětluju dobře

nukiska
Autor odpověď smazal
Zobraz