Doba braní antikoncepce a první otěhotnění

kristjir
18. dub 2019

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat. Brala jsem antikoncepci cca 4 roky, teď jsme se s přítelem rozhodli, že antikoncepci vysadim a začneme se snažit o miminko. Komu se povedlo otěhotnět do cca 1-2 měsíců a máte doma jedno miminko nebo více? Děkuji za odpověď

balogis
18. dub 2019

@kristjir já otěhotněla hned , vysadila sem antikoncepci a další ms už nepřišla,brala sem antikoncepci taky cca pět let.druhe dítě se povedlo za dva měsíce nechráněni se

kkk612
18. dub 2019

@kristjir Já brala přes 10 let, 3. měsíc cyklu bez HA jsem otěhotněla.

sudylichozrout
18. dub 2019

@kristjir ahoj, vysadila jsem antikoncepci a dalsi cyklus jsem hned otehotnela. Pak uz jsem ji nikdy nebrala. Mame deti dve, problem s pocetim nemame.

tercasv
18. dub 2019

Brala jsem prášky 9let a povedlo se hned🙂 6.8 poslední prášek a ani ne v půlce září pozitivní TT, za 3 týdny mám termín 🙂

marketa1218
18. dub 2019

@kristjir To máš různý, já jsem třeba antikoncepci nebrala kvůli prodělané tromboze už potom vůbec a problém s otěhotněním byl, já teda antikoncepci nepreferuji ze zdravotních důvodů, je to svistvo, ale zase neznamená, že když jí někdo dlouho bere, že je otěhotnění problém. Je to individuální 🙂

koulenka
18. dub 2019

Brala jsem 7 let, v srpnu vysadila, že tomu dáme volný průběh a v říjnu zjistila těhotenství, v červnu mám termin🙂

jannym
18. dub 2019

po 8 letech anti jsem čekala necelá dva roky po druhé anti pul roku a povedlo se po 3,5 letech, ale u nás je komplikace v podobě turnusového manželství

emamaira
18. dub 2019

Brala jsem prášky 14 let a otehotnela do měsíce po vysazení 😊 ale měla jsem z toho strach, jak dlouho bude otehotneni trvat.

myladybug
18. dub 2019

brala jsem 12 let, otěhotněla jsem ihned, MS už nedorazila

mlynkova85
18. dub 2019

První těhu okamžitě po vysazení. Druhé těhu také hned ale byl samovolny potrat v 6tydnu a pak jsem otěhotněla po další menstruaci a u třetího proběhla jedna menstruace než jsem otěhotněla.

lachtanice86
18. dub 2019

Brala jsem ha 8let v kuse, bez ms, jako léčbu. Otěhotnela jsem 3ti cyklus. Ale nevyšlo to. Trvalo to pak skoro 3roky, bylo 5 nevydarenych těhotenství, operace a má léčba a teď už konečně mám dceru. Proč ti jde o ty dva měsíce?

xantista
18. dub 2019

Brala jsem přes dva roky v kuse a po vysazení otěhotněla za dva měsíce 🙂

kristjir
autor
19. dub 2019

@koulenka děkuji za odpověď a gratuluji. Přeji hodně štěstíčka v životě 😊

anetka9
19. dub 2019

Já bych to zas tak růžově s tím vysazením a otěhotněním neviděla:( Já 10 let a za rok a čtvrt po otěhotnění až...ale teda cyklus mi najel hned, ovulace taky

kristjir
autor
12. kvě 2019

@lachtanice86 jen se tak ptám, jelikož hodně žen tvrdí, že otěhotneli během 2 měsíců a říká se, že když otehotni dřív, je větší pravděpodobnost na vicercata

6miska4
12. kvě 2019

Antikoncepci jsem brala cca 8 let. Po vysazení jsme si 2 měsíce dávali ještě pozor a třetí měsíc (na první pokus) to vyšlo.

sarrita
12. kvě 2019

Brala jsem antikoncepci 18 let a po vysazení jsem za 3 měsíce otěhotněla. 😉

noragrey
12. kvě 2019

Ahoj, brala jsem ji 14 let a 3. měsíc se zadařilo. 🙂

kristjir
autor
17. kvě 2019

Tak Vám dámy sděluji, že dnes jsem si dělala test, mám 4 dny po pravidelné menstruaci a vyšel mi takovýto test. Myslíte, že se máme už těšit?

noragrey
17. kvě 2019

@kristjir 😆 Osobně bych s oslavou počkala až po potvrzení u Dr, že je bublinka na správném místě. Ale ano, řekla bych, že důvod k těšení tu je!😁 Nechci nic zakřiknout, takže gratulaci pošlu až to bude potvrzené...🍀

treasurka
17. kvě 2019

Brala jsem je dva mesice...pak jsem otehotnela. Od te doby jeste 2x, ale to uz jsem je nebrala 😂

kristjir
autor
20. kvě 2019

Tak jsem si dělala ještě v neděli druhý těhotenský test a vyšel takto 😁 kdy myslíte, že bych se měla objednat ke gynekologovi? Někde jsem četla, že až 14 dní po předpokládané menstruaci.

bobina_klem
27. čer 2019

Ahoj holky, brala jsem ant cca 7 let. V kvetnu jsem ji vysadila, dostala jsem to (24.-25.5.) a dalsi uz se nedostavila. Je mozny otehotnet predtim nez to dostanu? Mam dobrane jedno platicko Pregnafolinu 800. Tak jestli to neni zbytecne ted brat.

jaja01k
27. čer 2019

@bobina_klem Udělej si těhotenský test. Těhotná být samozřejmě můžeš. Ale zpoždění může být způsobené i tím, že se tělo dává dohromady po vysazení antikoncepce.

svija
27. čer 2019

@kristjir - tak co, už jsi byla na gyndě? A máš potvrzené tehotenství? Testy vypadaly slibně...

bobina_klem
27. čer 2019

@jaja01k delala jsem si dva a bohuzel 😒 Muzu teda otehotnet i kdyzjsem to po vysazeni prasku znova nedostala?

jaja01k
27. čer 2019

@bobina_klem Můžeš, protože hned v tom prvním cyklu mohla proběhnou ovulace. Je docela běžné, že po vysazení antikoncepce chvíli trvá, než se cyklus srovná. Takže těžko říct. Klidně jsi mohla mít ovulaci později a test ještě těhotenství neukáže. Zkus za pár dní další test. Držím palce 🙂

bobina_klem
27. čer 2019

@jaja01k tak uvidime, dam vedet. A dekuju 😘

kettypop1
27. čer 2019

@kristjir Brala jsem antikoncepci 9-10 let, otěhotněla jsem hned první měsíc takže asi po 2 týdnech od vysazení... Nečekali jsme to ani jeden 😒😀😀

kristjir
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz