Antikoncepce po porodu. Máte tip?

lucitka91
25. bře 2020

Ahoj chci jen info, jak to kdo má a vůbec jaké jsou teď druhy antikoncepce. Od 18 jsem měla nitroděložního tělísko až do doby, kdy jsme se začali snažit o mimčo. Teď mam měsíc po porodu a přemýšlím jakou antikoncepci opět zvolit. Do roka bych se rada pokusila o další miminko a proto bych znovu nešla do tělíska. Máte nějaké tipy?

lenickakl
26. bře 2020

Kondom

kathrinepierce
26. bře 2020

Dobrý den,
Chci se zeptat, užívám Ha Yossefine, beru poctivě 11 měsíců, max 30min spoždění.Poslední 4 dny mě strašně bolí prsa, nevolnost, bolí mě záda,často močit nechodím. Ale všimla jsem si, že mi ztmavly trošku bradavky. Už mám skoro dvouletý dvojčata.
Je možný, že jsem těhotná, dobrala jsem bilý placebo a menstruace se dostavila uplně normalní.
Může to být hormony z ha? Ještě mi tak nebylo za 11m uživani.
Děkuji za odpověď

miba10
26. bře 2020

@lucitka91 pokud chceš do roka zkoušet další mimčo, tak bych se na antinu vyprdla. Po porodu dcery jsem to taky řešila. Sice jsme to chtěli zkoušet až malé budou dva, ale prostě jsme se rozhodli, že budeme bez. Nám po vysazení trvalo 5 let než jsem vůbec otehotnela.
Podruhe jsem otěhotněla když dceři bylo 9 měsíců. Nevím kdy by se nám to povedlo, kdybych zase brala antikoncepci.

karla2015
26. bře 2020

@kathrinepierce podle me muze byt...taky jsme ji brala, ale ted sem musela prestat...silena unava, velke bolesti prsou a caste migreny

kathrinepierce
27. bře 2020

@karla2015 díky moc za odpověď.

kathrinepierce
27. bře 2020

Mohu se ještě zeptat, jsem z toho uplně zmatená.
Když beru ha a otěhotněla bych.
Přiznaky by byly stejné?
Nafouklé břicho, a výtok by se objevil kdy?

lajla
27. bře 2020

Ladycomp, žádné hormony

kathrinepierce
27. bře 2020

@lajla co je ladycomp?

lajla
28. bře 2020

@kathrinepierce přístroj na měření bazální teploty, kuk Google, je super