Těhu cvičení na Žižkově, prosím poraďte

partyzanka91
16. lis 2015

ahoj maminky,
víte o nějakém dobrém těhotenském cvičení (hlavně na uvolnění zad) na Praze 3 nebo poblíž Prahy 3, za přijatelnu cenu? A nevíte jestli pojištovna ministerstva vnitra 211 teď proplácí podobné aktivity? Občas takové akce mají děkuju

deea26
16. lis 2015

Zdravím, možná to nebude k věci, ale osobně jsem po různých zkušenostech toho názoru, že těhotenské cvičení je jenom humbuk na tahání peněz z mamin. Jasně, je to většinou docela příjemné a taky se seznámíte s dalšíma těhulema, najdete kámošky, ale pokud tedy máte se zády potíž, obrátila bych se na fyzioterapeuta, který může doporučit konkrétní cviky, které pak provádíte doma. Je to nesrovnatelně levnější možnost a pomůže to doopravdy i při větších bolestech. Navíc si četnost a intenzitu cvičení individuálně nastavíte sama, podle toho, jak je Vám po těle v konkrétní den atd.

ducik
16. lis 2015

@partyzanka91 plavani je na cele telo. V hotelu Olsanka he bazén 😉

partyzanka91
autor
16. lis 2015

@deea26 @ducik: ahoj, jukla jsem ještě na net a našla studio Elixír kde jsem si rovnou dneska i zacvičila 140 Kč (+ tramvaj tam a zpět, jezdím s Míšou za darmo a když jedu občas bez ní musím kupovat jízdenku). Levné to není, ale musím říct že úspěch se dostavil. Nejen že se mi ulevilo na záda ale cítím se skvěle protažená po celém těle, supr regenerace. Poctivě jsme cvičili celou hodinu. Nadále si můžu některé cviky zkoušet doma i když tady na to nemám moc klidu. Jsem ráda že jsem šla, pravidelně chodit nebudu to by bylo moc drahé a navíc ne pokaždý bych měla hlídání pro Míšu, spíš budu dle toho vzoru cvičit doma a pokud by bylo nejhůř můžu zase na lekci zajít

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru