Olejíčky na strie, znáte nějaké dobré?

svobodka14
7. kvě 2017

Ahojky holky, tak já chci začít co nejdříve, ať si bříško zvyká, neznáte nějaké dobré olejíčky na strie. Nejlépe BIO a česká výroba. Děkuji moc!

bekyc
8. kvě 2017

Mám dobrou zkušenost s olejem od Alverde (mají v DM), používala jsem celé těhotenství, je i cenově v pohodě. Podle mě je ale skoro jedno čím mažeš, hlavně mazat.. ráno, večer, po sprše. 🙂

zuzajulie
8. kvě 2017

Tehotensky olej od Saloosu nebo BiOil... Hlavne neco 🙂

trdelnik234
8. kvě 2017

Ahoj, super tema.Rada si precitam,co naozaj funguje.
Pre pokozku,ktora ma sklon k vzniku strii aj pri chudnuti ci miernom pribrati,odporucam Huile Tonic od Clarinsu.Sice to nie je ani Bio ani cesky vyrobok,ale mam odskusane a je fakt ze funguje. Tiez som hlada na fore pre tehotne a tento vysiel ako jasny favorit.
Jedina nevyhoda tohto oleja je jeho cena.Ked si zoberies ze potrebujes pocas tehotenstva aspon 2 alebo 3 balenia,tak to dost odradi.

dencadenda
8. kvě 2017

Ja stridam Bio-oil,olej na strie tehotensky od Weledy a pak kokosovy olej 😉

barumic
8. kvě 2017

Pouzivala jsem Bonella krem, kdyz jsem nekam sla. Nemastilo to obleceni. No a jinak klasicky detsky olej. V lekarne mi poradili cokoliv mastneho, hlavne mazat a masirovat.

barumic
8. kvě 2017

Jo a to mam dost problemy s pokozkou. Spatne se hoji rany, celulitida jak golfove micky a nabeh na strie pri kazdem kile navic.

trdelnik234
8. kvě 2017

@barumic
A v pohode?Strie na brusku nemas?

absintka19
8. kvě 2017

@trdelnik234 strie jsou hlavne genetika. Nekdo muze mazat cim chce a i tak je ma. Nekdo nemaze vubec a nema.
Je jinak jedno cim mazes.

ejdys
8. kvě 2017

Elancyl- olej na péči o strije 🙂

luj89
8. kvě 2017

Ahoj, ja se mazu olejickm Saloos, ktery splnuje tvoje pozadavky. Mazu teda jen brisko, zacala jsem v prosinci lonskeho roku a teprve pred par dny jsem nacala 3.baleni (s rostoucim briskem roste ale i spotreba). jedna lahvicka stoji kolem stovky. Jsem moc spokojena, strie zatim zadne nemam. Ano, vsechny vime, ze na olejicku nebo kremu az tak nezalezi, ale ja myslim, ze kdyz pro to muzu udelat aspon takove minimum jako je si jednou denne namazat brisko, tak to stoji za to 🙂. P.S. prodam jednou pouzity krem Elasti-q kdyby mel nekdo zajem 🙂.

svobodka14
autor
8. kvě 2017

@luj89 přesně tak, hlavně pro ten pocit, ze pro to něco delam❤ který prosím konkrétně od Saloosu?

svobodka14
autor
8. kvě 2017

@trdelnik234 ahojky, chtěla jsem ať teď tělu dam to nejlepší a proto to Bio, ale Claris mám vlastně docela rada, takže děkuji za tip, podívám se na nej❤

kamilanikola
8. kvě 2017

@svobodka14 taky používám od Saloosu, nejdřív tehotensky pestici olej a ted Antistri a zatím spokojenost 🙂

luj89
8. kvě 2017

@svobodka14 Tehotensky pestici olej. Tuhle znacku miluju 🙂.
@kamilanikola jaky je ten antistri? Po dvou baleni pesticiho jsem si ho taky chtela koupit, ale v eshopu kde jsem toho nakupovala vic ho nemeli a nechtela jsem kvuli jednomu oleji nakupovat jinde.. Mivaji ho teda i v DM, ale drazsi nez pres eshopy 🙂

barumic
8. kvě 2017

@trdelnik234
Strie nemam. A v rodine to mame a drive se mi delaly.
Ale fakt jsem hodne mazala. No na druhou stranu mi ze zacatku rostlo brisko docela pomalu, tak se asi tim mazanim pripravilo na ty zmeny 😉

verena
8. kvě 2017

Ja mazala obě těhotenství olejíčkem od Weledy a strie nemam. Ale myslím, že je to hodně typem pokožky. Nicméně ten olejíček mi vyhovoval, hezky se roztira a krásne voni. Od Weledy jsem pak mela i nějakou kosmetiku na deti, nejvíc se mi osvědčil měsíčkový krem proti opruzeninám. Je to přírodní neparfemovana kosmetika,leč není ceska.

kamilanikola
8. kvě 2017

@luj89 Antistri - oproti tomu těhotenskýmu mi voní mnohem víc, jinak u nás ho v drogerii měli za 103,-

luj89
8. kvě 2017

@kamilanikola me uz prave ten pestici taky nudi 😀

kamilanikola
8. kvě 2017

@luj89 ten těhotenský mi voněl jako po bylinkách a ten antistri spíš jako citrusově, to je pro mě příjemnější 🙂 snad to aspoň něčemu pomůže 🙂

luj89
8. kvě 2017

@kamilanikola Priste koupim ten antistri 🙂

svobodka14
autor
9. kvě 2017

@kamilanikola ten antistri vypadá dobře, ten vyzkouším🙂

rozarka69
9. kvě 2017

Ja mazala od zacatku tehu. Rikala jsem si, ze pro jistotu. Nejdriv kremem od dr Maxe, nasledne olejem od Hipp a v poslednich dvou mesicich pouzivam BiOil. Bohuzel i pres mazani 3-5x denne mam neskutecne velike strie :( Kuze me svedi a nekdy i boli. Mazu, mazu ale je to uplne k nicemu :/

smudlinka24
9. kvě 2017

Myslim zeny, ze je uplne jedno cim mazete, hlavne ze to je mastne - hydratuje to a kuze se mazanim promasiruje. A bohuzel to je o genetice, nekdo se muze umasirovat a stejne to nedopadne dobre. Ja pouzivam kalciovku a nebo excipial u lipolotio, olejicky jen obcas, hure se vsakuji a nemam z nich tak dobry pocit. Kokosovy olej uz pouzivam jen na vlasy a vareni, pokozku spise vysusuje, i kdyz mazu navlhko jak se u oleju doporucuje.

janawei
9. kvě 2017

Jsem podruhé těhotná a podruhé používám olej pro těhotné od Weledy. Je to přírodní kosmetika, sice se nevyrábí v ČR, ale v tom nevidím žádný problém, Němcům věřím také 🙂. Příjemně voní, dobře se nanáší a vstřebává. Nevím přesně, kolik balení jsem zatím spotřebovala (35tt), ale stačí docela malé množství. Důležité je totiž nanášet olej na vlhkou pokožku. Příjemným průvodním jevem tohoto mazání je navíc i mizení celulitidy.

penelope87
9. kvě 2017

@svobodka14 Celé těhotenství jsem pravidelně mazala minimálně 2x denně, vyzkoušela jsem všechno od čistého mandlového oleje Nobilis Tillia přes Elastiq a mnoho vyživujících tělových mlék a přes to všechno mi ve 34tt popraskalo celý břicho. Strie zesvětlaly až tak 9 měsíců po porodu. Myslím si, že je celkem jedno, čím mažeš, bohužel.

rozarka69
9. kvě 2017

@penelope87 Také mám stejný problém. A to ve 35 týdnu nemám ani nijak velké bříško. Když Vám ty strie zesvětlaly, jdou i přes to hodně vidět?

penelope87
9. kvě 2017

@rozarka69 Nejdřív jsem z toho byla fakt dost nešťastná, protože byly fakt hrozný. Jak zesvětlaly, tak nejsou vidět tolik, ale jsou tam. Mají stejnou barvu jako okolní kůže, ale jinou strukturu. Snažím se nenosit nic, z čeho by mi lezlo břicho, ale v plavkách jsem už taky byla venku. Myslím, že nic krom laserové operace strie zatím úplně odstranit nedokáže.

rozarka69
9. kvě 2017

@penelope87 Achjo. Citim se z toho dost spatne, protoze to mam silene (jak zebri pruhy) a to od boku, pres bricho az k druhemu boku. Zadne troskareni a rovnou na vysku od ochlupeni az nad pupik. Urcite si to umite predstavit. Pocitam, ze laser stoji dost penez :/

jarver
10. kvě 2017

ahoj 🙂 mě vyhovuje eucerin ph5, kokosový olej a nebo olivový olej ten mi ale vozí příbuzná přímo z Řecka kde ho dělá, takže vím , že je bio a kvalita 🙂 a mimochodem v létě místo krému PO opalování je super - opálení déle vydrží, ale opalovačka je teď pasé 😀

dandaa
10. kvě 2017

Mela jsem elastiq krem na strie i bioil ,oboje jsem doplacala s radosti.Ted mam Weledu a ta mi vyhovuje nejvice.Mazu se 2x denne a nemam zatim zadne strie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru