Vyrážka na břiše z ničeho nic🤷😳🤔. Poradíte, prosím?

nagojka
1. čer 2021

Ahoj holky prosím o radu,v diskuzích jsem nenašla nic kloudného krom špatných jaterních testů.Dnes bylo po dlouhe době konečne teplo tak sem ho strávila venku...měla jsem na sobě takovej teplákovej svetřík 1/4 rukáv...asi sem se trochu potila,měla jsem pod tím těhu legíny takže bříško celkem v teple.Dala jsem si ovocnou ledovou tříšť a poprvé piju vodu s citrónem...No...a teď večer čumim a já mám celé břicho osypane.🙏😞😞může to být nějáka reakce na ty citrusy+třeba ten pot a přehřátí?namazala jsem to zinkovou mastí a ráno uvidím co s tím...Snažila jsem se o foto ale moc mi to nešlo tak snad je něco vidět...jsem 31+6tt...Děkuji za reakce a zkušenosti..fotky jsou fakt k prdu no...nevím jak k čemu bych to porovnala..🤔🤷😞

klokanka31
2. čer 2021

@nagojka To vypadá jako alergie 🤔 a to máš jen na břichu?

keksik002
2. čer 2021

@nagojka muzou to byt potnicky, ty by zmizely behem noci,.. Pak to muze byt alergie na citrusy, nebo ani ne alergie ale spis prehnana reakce, ta vbymela taky po namazani do rana zmizet. Jeste mě napada slunecni vyrazka, ta je teda na dyl a svedi, pomaha pudr. Pokud by nezmizela behem dneska, sla bych k lekari protoze pak uz leda ty jaterni testy.. Drzim pesti 🍀

nagojka
autor
2. čer 2021

@klokanka31 jojo byla jen ma brise....ted delam kontrolu a pravdepodobne to byla fakt jen naka reakce po ty zinkovce mam ted rano bricho cisty🙏🙏🙏diky bohu..ale jako vypadalo to dost hnusne....proto me to tak vydesilo...

nagojka
autor
2. čer 2021

@keksik002 na slunicku sem brisko vubec nevystavovala to by musela bejt reakce pres obleceni nak...ale ted rano nastesti koukam a bricho cisty...uf...cekem uleva...ani to nesvedilo..

klokanka31
2. čer 2021

@nagojka Tak hlavně že je to už ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru