V 30tt tvrdnutí břicha a nepřetržitá menstruační bolest

ursuleeonion
16. čer 2015

Ahoj, je to cca asi 14 dní, co jsem navštívila doktora skrze tvrdnutí břicha a pichlavé bolesti vystřelující do konečníku. Dr. mě uklidnil, že je vše v pořádku ale dostala jsem klidový režim a kdyby náhodou bolesti byli víc jak 10x denně tak jet radši do nemocnice. Ty to pichlavé bolesti vystřelující do konečníku zmizely což jsem moc ráda. Ale klidový režim prostě nedodržuji, mám 19m syna který má hyperaktivitu a jsem na něj bohužel sama. Takže ležet nemůžu a musím se mu plně věnovat. Ale posledních pár dní mě trápí bolest v podbříšku jako při menstruaci někdy to trvá hodinku někdy jen 5 min. Nevím jestli začít plašit a běžet k dr. a nebo je to normální? Prosím o radu.

primaska
16. čer 2015

Nevím, jestli je to normální, ale napíšu ti svoji vlastní zkušenost.. Byla jsem tehdy ve 28tt, neustále mi tvrdlo břicho (čím bylo větší tím více tvrdlo) už cca od 4. měsíce. Pak zhruba 4 dny jsem měla pocit jakože to mám dostat (vždycky jen v noci, přes den jsem se nepozorovala).. Neřešila jsem to, protože jsem byla objednaná na prohlídku k dr.. Takže po 4 dnech tam přijdu a hnedle mě hnal urgent do nemocnice... kontrakce, otevírání,.. V nemocnici jsem pak ležela až do porodu.. malý se narodil předčasně... Takže za mě bych naklusala k dr. okamžitě, jakmile se mi něco nezdá.. Drž se..

ursuleeonion
autor
16. čer 2015

@primaska No tak to jsi mě teď teda docela vystrašila. Já právě byla na gyndě před 14 dny a dr. říkal že se neotvirám a vše vypadá v pořádku. Ale potom mi právě začala tahle ms bolest. A mám to během dne často. Jo a abych nezapomněla dost mě bolí i záda v kříži ale to jsem četla, že je normální.

sannnya
16. čer 2015

magnezko by to mohlo spravit, ale může se snad jen do 35tt

martina468
17. čer 2015

Ahojky,prave jsem se vratila z nemocnice a na tvem miste bych radsi zasla k lekari,opravdu radsi 10krat zbytecne.Mela jsem to podobne jako ty a v nemocnici mi natocily monitor a byly to pravidelne kontrakce.polezela jsem si tyden v nemocnici,kdy mi ty kontrakce zastavovali dvakrat,ted jsem doma,ale nesmim nic delat a beru 6 tablet magneska...

martinamala37
17. čer 2015

Ahoj, ja teda nevím ale raději bych k Dr. zašla. Ve 28 tt mě začalo tvrdnout břicho takže jsem okamžitě šupajdla do nemocnice. Měkký čípek atd... a hrozil předčasný porod. Dostala jsem v nemocnici tractocile a doporučen přísný klidový režim. Nakonec jsem donosila. 🙂 😉

terinda
17. čer 2015

@ursuleeonion jela bych do nemocnice, takhle se mi předčasně rozjel porod. Myslela jsem, že je to jen tvrdnutí a ony to byly kontrakce 😕
Jak už bylo mnohokrát psáno: radši vícekrát a "zbytečně plašit" než jet pozdě 😒

martinamala37
17. čer 2015

Jj souhlasím s @terinda . Radši jet do nemocnice víckrát než pozdě. Já jsem ráda že jsem jela, že jsem dostala tractocile, že jsem odpočívala a že jsem dcerku v klidu donosila. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru