Už bych to chtěla mít za sebou

miszulicka
7. srp 2021

Ahoj holky. Musím se trochu vyzpovídat. Vím že nejsem jediná asi potřebují trochu povzbudit. Začala jsem 39 TT. Jsem unavená,mám pocit že mám celí těžký a namozeny spodek. Bolej mě nohy. Nemůžu spát a ani pořádně jíst. V úterý mi dělali Hamilton. Večer odešlo trochu zátky a pak ve středu a ve čtvrtek ráno taky po troskách. Těšila jsem se jak to přijde jak to konečně budu mít za sebou a ono nic. Je to únavné. Před těmi 6 ti lety co jsem čekala syna to nebylo tak náročné jako teď. Snad už to brzy přijde. Malá se tlačí na spodek až to bolí. Přemlouvám už aby se mi narodila. 🙂 A trošku se mi ulevilo.. přeji i vám tehulkam hodně sil tak to vydrzite jak nejlépe to jen jde.

ekou
7. srp 2021

@miszulicka na Hamiltona bych nespolehala :D. Zalezi jak na kterou tehu to melo vliv. Ja jeste pak prenasela 5 dni :D :D a to mi dr od cca 38t tvrdil, ze telo je pripravene

nat
7. srp 2021

No to je hold udel tehotenstvi 🙂 Muzete byt rada,ze nemusite lezet v nemocnici...Hold vydrzet nic jineho se neda delat..Me Hamiltona delali 3x a nic,takze ten neni 100 % rada na vyvolani porodu 😀

miszulicka
autor
7. srp 2021

To je pravda. Nedokážu si představit ležet bůh ví jak dlouho v nemocnici.. tak i přes drobné obtíže jsem na tom pořád dobře. Hlavně to vydržet nic jiného nám nezbývá 🙂

lv
7. srp 2021

Ten konec byl hroznej, potize jako ty, 3 tydny jsrm se modlila, at uz vyleze.. Zkus popohnat, sex, cervene vino trochu, horka vana

miszulicka
autor
7. srp 2021

@lv to už jsem zkoušela. Ale ta naše holka si asi postavila hlavu a řekla si že se jí dříve nechce 🙂♥️a tak se maminky bude držet zuby nehty

skarma007
7. srp 2021

nejsi v tom sama 🙂 já už nesmím ani vařit, jelikož mi začne dost tvrdnout břicho a dost bolí, takže nespím, dnes jsem usla az v 5 h, v 7h se probudila, v 8h se probudila a od 9h sem vzhůru, děsně mě bolí bederka jak mám výhřez a sotva chodím po dvou, každý pohyb mě hodně bolí..a to jsem teprv 34. tt :D takže jsem si zakázala už cokoliv dělat, jelikož mi to vše dost zhorší a jsem ráda, že se dobelhám aspoň na záchod... já taky doufám, že budu rodit dřív, ale ber to tak, že po porodu nastane obrovská úleva a třeba už je to naposled, co tohle prožíváš 🙂

lachtanice86
7. srp 2021

Hamiltona mi dělali 2x a nic. Nakonec stejně vyvolání v 41tt. Poslední 2mesice bylo peklo a fakt jsem to nenáviděla

miszulicka
autor
7. srp 2021

@skarma007 to určitě ano. Dvě děti stačí taky věk hraje roli. Tedy alespoň u mě ano. Je mi 30 a říkala jsem si že už tři děti a kór po třicítce už nechci. Soucítím Svámí. Fakt vím jak se vy holky cítíte. Já už jsem taky dost zmordovana. Ale jsme ženský silný a zvládnem to ♥️♥️♥️🙂

skarma007
7. srp 2021

@miszulicka mě je 29 let a čekám první a upřímně si po téhle zkušenosti nedovedu představit mít ve vyšším věku další :D chápu Vás 🙂 myslím si, že se všechny cítíme už mizerně v tom 3. trimestru a že to musíme prostě vydržet, po porodu to bude velká úleva, aspoň v to věřím :D prý ženská zvládne víc jak člověk, něco na tom bude 🙂 a nejste v tom sama, je nás víc, kdo takhle trpí 🙂 to dááme 🙂 ❤

alilali
7. srp 2021

@miszulicka U obou těhotenství sex a druhý den porod. První 41tt, druhá 39tt. S vyvolání porodu jsem měla noční můru. Tak jen kdyby náhodou, malá rada co zabralo u mě. 👍🙂 A rozumím ti, je to náročný.

treasurka
7. srp 2021

Před týdnem jsem tu taky takhle naříkala, a teď už mi tu chrní mimčo 🙂 Tím chci říct, že to uteče, neboj, třeba zítra touhle dobou... ;)

cinam
7. srp 2021

Hamiltony jsem měla tři a porodila jsem 41+1 😁 ale já se cítila fyzicky dobře, takže to šlo. Jen už to bylo prostě dlouhé. Přeji, ať nemusíte tak dlouho čekat 😁

miszulicka
autor
8. srp 2021

Děkuji za podporu holky jsem ráda že v tom nejsem sama a každý máme nějaké to trápení v tomto období. Já jsem už umožněna jsem ráda že doletu do obchodu a zpět domů. A to jsem hubená a menší postavy. Moc jsem neprobrala jen 10 kg
Ale není to nikde znám mám jen bříško. Ale někdy jsem naštvaná jindy zase zoufalá pak se zase smiřují stím že až to přijde tak to přijde no prostě jak na houpačce. Už se všichni těšíme tak snad. V úterý mám kontrolu snad mi řekne něco pozitivního. I když posledně to taky neznělo špatně. Když mi lékařka řekla. Že jsem otevřená mám měkký čípek řekla že určitě přenášet nebudu. Udělala Hamiltona a já si mnula ruce jak už to budu mít za sebou 🙂 a ono ejhle ja jeste taham batůžek pořád sebou 😂♥️😁

michaela_2
8. srp 2021

Já čekám naše čtvrté a teď ve 27. týdnu, se cítím hůř, než ve 39. u předchozích 🙈
Mám zase malé bříško, ale miminko je nejspíš vetsi a nějak podivne se tam napasovalo, sice jsem zatím přibrala málo, ale moc skvěle se necítím. Tohle mě alespoň přesvědčilo, ze už je to fakt poslední 😂
Přeji klidný porod 🍀

maxulekapcule
8. srp 2021

Jsem na tom stejne, a to jsem teprve 23tt. Spat nemuzu, bricho me boli snad porad. Celkove je mi divne. U prvniho jsem byla az do porodu uplne v poho, vubec to neznam.

amazonkajanik
8. srp 2021

@miszulicka dej mi na sebe tel číslo,pokecáme a přijde to 😂 s neteří jsem volala ve čtvrtek a v pátek v noci jeli. Když byla malá 2dny na světě, volala jsem známé, jak je na tom, prý 14dní čas.porodila 4.den po našem hovoru 😂

miszulicka
autor
9. srp 2021

@amazonkajanik a co jste těm holkám řekl atak zásadního že to najednou šlo 🤣🤣

amazonkajanik
9. srp 2021

@miszulicka jen jsme pokecaly, přála jsem jim snadný a rychlý porod. Bohužel to ani jedné nevyšlo. První rodila 34h a ta druhá 26h 🙄

miszulicka
autor
9. srp 2021

@amazonkajanik jeej. Tak to asi raději vydržím než rodit tak dlouho 😂😂😂

verca46
11. srp 2021

@miszulicka také jsem 39tt ale nemůžu v noci vůbec spát, nemůžu dýchat jak mi dítě tlačí na plíce,do toho to tvrdnutí břicha co mě budí😏.A o tom jak mě bolí spodek a bedra ani nemluvím,ale nejhorší je ten spánkový deficit.Nevim jak budu mít energii na porod a na 6nedeli.Ale od neděle začnu malého vyhánět 😁,máme službu v bytovce úklid tak si ho ještě udělám s pomocí přítele.

kometkak
11. srp 2021

já si říkala u obou od 38tt že už aby to bylo a nakonec 42 a vyvolávačka.. Bobelo mě asi vše už a děcka přerostlé..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru