Sunar - jaký je nejlepší kolik ho koupit na měsíc?

katolinka
29. říj 2018

Maminky prosím včera od rána můj malej byl jen u prsa , až do večera do 12 , furt plakal dělala jsem mu masáž všechno ale furt nic , no prosím mleko mám asi slabý prosím jaký sunar je nejlepší a kolik musím kupovat na celej měsíc aby to vystačilo abych nelitala furt když dojde 🙂 děkuji moc

lida9
29. říj 2018

slabe mleko je mytus, nic takoveho nemas... podle toho jak moc prikladas, tak moc se zvysi laktace, chvilku to ale trva... kazdopadne pokud chces zavadet UM urcite si nekupuj nic do zasoby, nemusi zrovna tebou vybrana znacka malemu sedet (treba konkretne u nas Sunar vyvolal vyrazku ), tak abys pak celou mesicni zasobu nevyhodila...

lida9
29. říj 2018

a jeste jedna drobnost, nepises jak je maly stary....jeho plakani totiz muze mit vice pricin a prsem se jen snazi uklidnit (zacinajici nemoc, po ockovani, zoubky nebo jen proste mel spatny den ). drzim palce at je lepe🙂

balogis
29. říj 2018

@lida9 přesně tak,mléko buď je a nebo není..slabé,silné nic takového není ,kde se tenhle mytus vzal vlastně?😡

lpch
29. říj 2018

@katolinka na tvem miste bych vyckala s UM. Jak psaly holky vys, laktace se behem par dnu prizpusobi potrebam ditete. Muze to byt jen rustovy spurt, syn v tom obdobi byl na prsu take temer cely den. Bude to v pohode, neboj 🙂

baruniceslepice
29. říj 2018

Urcite neplaš hned se sunarem. Tech příčin, proc je cely den na prsu muze byt milion. Mam rocni dcerku, ktera by byla taky nonstop pricucla a vim, ze hlad nema.je to o kontaktu. Tvorba mléka závisí podle poptavky- cim vic budes přikládat, tim více se bude tvořit mlíko. Urcite bych po 1 dni nevyvozovala zavery. Pribira? Kaká? Čůrá? Kolik mu je? Koukala jsem do alba, ze ma dudlik- to taky neni idealni pomocník pri kojeni..

kafr
29. říj 2018

Koukám na tvůj profil a "jsi ve 3.trim" takže těsně po porodu? To je na kojení to nejtěžší období. Mlíko opravdu neteče proudem hned všem, bradavky můžou hodně bolet, většinu jídel nesmíš jíst... Spousta holek to i vzdá. Pokud chceš kojit, tak opravdu se snaž vydržet. Opravdu vím, co zažíváš, pro mě to bylo horší než porod. Můžeš si UM trochu pomoc. Já když to jinak nešlo, tak jsem "nakojila" (mám pocit že toho moc nevytáhla) a pak dala 30 ml Nutrilonu. Miminku se tím i zvětší žaludek, víc se nají, bude mít víc síly se příště víc najíst od tebe. Já to udělala jen 2x, stačilo to.
Taky se vykašli na poučky typu kojit co 3 hod... To je fakt blbost. Máš pocit, že ho máš na prsu non stop?! Jj, fakt jsem si ji představovala, jak ji mám k hrudníku prilepenou izolepou 😂 Byla malá a po žloutence, takže slabá a ospalá. Pila 30 min jedno prso, 30 min druhé, pak si dala max. 3/4hodky pauzu a na novo 🙄. Ja brečela bolesti, blázinec trval přesně 1 měsíc. Jo a ještě nezapomeň, že v šestinedělí zazijes 3!!! růstové spurty. Takže jak už psaly holky, pokud čůrá, tak neřeš a koj!
Jestli si chceš promluvit, klidně napiš zprávu. Držím palce, jsi hrdinka 👍😘

katolinka
autor
30. říj 2018

@kafr děkuji moc 🙂 kojim furt když má chuť

taspy
31. říj 2018

Vůbec to nemusí být tvým mlíčkem. Spíš má nějaké trápení jako bolení bříška a nebo jen prostě chce být se svou mámou. Měla jsem to samé. Ač jsem se tomu ze začátku strašně bránila,tak jsem ji musela nakonec naučit na dudlík,aby si prsa aspoň na chvilku odpočala av noci jsem se aspoň trošku vyspala. Časem to přejde🙂 Jinak z UM bych rozhodně doporučila Naše mléko od Goldimu. Je z kozího mléka, které je nejpodobnější mateřskému a navíc je výborně stravitelné, takže z něho nebolí bříško 🙂 Prodává se i porcované, takže můžeš vyzkoušet🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru