Srdeční ozvy 180-190

xxkatka90
31. led 2018

Dnes jsem byla poprvé na srdicku ( monitory ozvy miminka). Když mi je sestra natáčela byly porad okolo 180-190. Sestra z toho byla špatná, ze to není Dobre. Ze se to nebude panu doktorovi líbit a ze mě určitě pošle hned znovu. Doktor na to ovšem neřekl vůbec nic. Tady čtu ze s takovou hodnotou posílají maminky do nemocnice. Tak tomu moc nerozumim .. mate stimto nějakou zkušenost? Díky

priefi
31. led 2018

@xxkatka90 A co na to sestra,.ze doktor nezajem?

monik111
31. led 2018

Presne toto se mi stalo..uplne jak pres kopirak. Me teda nechal natocit znova a pak to stejne nechal byt. Sestra pak mlzila,jako ze je to porad v norme.
Byla sem z toho spatna a na dalsi ozvy uz zacala chodit do porodky...ale tam uz to bylo o.k.
Uvidis za tyden...kdyby se ti neco nezdalo,tak bych urco sla na pohotovost. Ale bude to dobre...neboj🍀

xxkatka90
autor
31. led 2018

Sestra už mi pak ma to taky nic neřekla. Já se toho doktora ptala, protože sestra mě docela vyděsila a on ze je to v normě .. ze se nic neděje. Nechápu to sestra to říkala opravdu dost vážně a doktor nic.. s když tady čtu jsk dou holky kvůli tomu v nemocnici tak nám strach 😞

xxkatka90
autor
31. led 2018

A když tady čtu jak sou *

maarkeetkaaa
31. led 2018

Nam to tenkrat taky litalo 150- 180 na tom monitoru furt zvonil alarm.. taky mi bylo receno, ze je to v poradku s kazdym dalsim monitorem se ty hodnoty snizovaly

bonulinka
31. led 2018

Měla jsem to stejně, MUDr. nechal natočit ozvy znova a opět vysoké hodnoty, tak mě hospitalizovali, pravidelně se natáčel monitor a další den mě pustili domů, protože už byl ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru