"Spavá nemoc" a neskutečná únava v 36tt

kristynabathory
8. led 2015

Ahoj holky, sem ted ve 36tt a poslední tři dny nejsem absolutně schopná fungovat. Ráno odvedu syna do školky,padnu do postele a spím az do odpoledne než pro něj zase jdu. Večer neponocuji,to bych ani nezvládla. Chápu,že nějaká únava k těhu patří ale tohle se mi zdá moc... Z prvního těhu tohle neznám. Taky se mi začalo lépe dýchat, nemůže to společně něco signalizovat? Jak to máte Vy?

alyssa18
8. led 2015

Já jsem byla takto nepoužitelná v prvním trimestru - to jsem prospala do slova a do písmene celý den. Ve druhém trimestru mě to přešlo, a teď ve třetím je to zase zpátky. Od 28. týdne cítím, že se ta únava vrací, začínám mít zase větší potřebu spánku. Naštěstí jsem na neschopence a děti zatím nemám, takže si to můžu dovolit, ale mít dítě, tak nevím, jak bych to zvládala. Snad se to i u tebe brzy zlepší. 🙂

jitavrtule
8. led 2015

@kristynabathory To lepší dýchání signalizuje, že miminko začíná sestupovat a netlačí ti už tolik na bránici. To je normální, takhle ke konci.

kristynabathory
autor
8. led 2015

nj holky ale spát min. 16hodin denně...to je nějak moc-

veri0007
8. led 2015

@kristynabathory 6 týdnů před porodem jsem měla postel za nejlepší kámošku. Opouštěla jsem jí jen kvůli toaletě a nebo doktorovi😀 Ne nadarmo se říká, že každé těhu je jiné😉 Ale jestli se ti to akt nezdá, tak ti tady každý poradí tak max. říct to llékaři😉

schotja
8. led 2015

@kristynabathory Ahoj, a co krevní testy? Nechybí ti železo? Já to měla v těhu stejně, dr.mi předepsal Aktiferin a pak se to o dost zlepšilo..

kristynabathory
autor
8. led 2015

@schotja nevím, můj doktor mi bral krev jednou a pak na pohotovosti v nemocnici před dvěma týdny,brali krev a nic takového neříkali ☹ poradnu mám 16.1. tak se poptám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru