Předporodní kurz I. Königsmarkové

terezahm
25. čer 2017

Máte prosím někdo zkušenost s předporodním kurzem I. Königsmarkové v pražském "A Centru"?
Pokud ano, mohla bych poprosit o nějakou konkrétnější osnovu toho, co se na těch jednotlivých šesti lekcích probíralo?

Uvažuji nad ním, ale ještě přemýšlím, zda bude fakt smysl. Do "áčka" chodím už několik týdnů na dvouhodinovou gravidjógu, takže takové to povídání si s jinými těhotnými a poslouchání jejich zkušeností (kde ne/rodit, jak co zvládají, apod.) mám docela pravidelně, stejně tak typy od naší lektorky Petry Bzirské, jak třeba před porodem cvičit, jak dýchat, jak si zklidnit hlavu, apod.
Stejně tak mám dost načteno k porodu, porodnicím, všemožným alternativám, absolvovala jsem už dvouhodinovou konzultaci s dulou, kde jsme dopodrobna probraly můj "porodní plán", řekla mi ke každému bodu své zkušenosti, jaké situace mohou nastat, co má během porodu dělat partner, kdy je jaký zákrok na místě, apod. A 1-2 konzultace určitě ještě plánujeme.

Takže s mužem přemýšlíme, zda nám ten samotný kurz s Ivanou dá ještě něco dalšího navíc a nebude to opakování věcí, které už v podstatě vím. A přímo A centrum k náplni jednotlivých lekcí moc podrobností nemá.
Předem děkuji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru