Poslíčci v 35tt? Tvrdé břicho celý den, bolest podbřišku

bayli
28. črc 2015

Ahoj, chci se zeptat vcera jsem měla cely den tvrde břicho a dnes uz nemám,ale za to mě začalo pobolivat v podbřišku jako při slabé MS. Myslite ze to můžou být poslicci? Nebo se mám bát předčasného porodu?

lv
28. črc 2015

Kdyby každé bolení břicha měl být předčasný porod, moc donosenych děti by nebylo, neboj..poslicci, deloha pracuje, víc odpočívej

thesun
30. črc 2015

mám tyhle stavy od 26TT ☹

mikala7
22. srp 2015

Ahojky maminy...Jsem ve 29tt a zatím jen dvakrát jsem měla velkou bolest a křeče v levém podbříšku.Občas mi i tvrdne bříško.Poprvé to trvalo asi 45min...nemohla jsem se pořádně narovnat a chodit.Dneska to bylo po druhé...zase křeče a tvrdnutí bříška...křeč trvá vždycky jen pár sekund...a chvíli ji mám co dvě-tři minuty...pak zase co hodinu...můžou to být poslíčci?Děkuji za rady

melis7
22. srp 2015

@mikala7 Poslicci to byt muzou,ale je to brzy.Kdyby se to znovu opakovalo,doporucuju zajet do porodnice,aby se podivali,jestli se neoteviras.Jinak bych zasla v pondeli na kontrolu k obvodnimu gynekologovi.

mikala7
24. srp 2015

@melis7 Děkuji za napsání 😉 zatím mě to chytlo jen dvakrát...budou to spíš prdíky nebo menší zácpa 😀 po uvolnění se mi ulevilo... 😉 za dva týdny mám kontrolu, tak uvidíme co mi řekne...byla jsem před týdnem a vše bylo ok... 😉

svatonovalucie
2. zář 2015

Tohle jsem měla u prvního dítěte, skončila jsem tehdy v nemocnici, tehda mi řekly že miminko není dostatečně vyvinuté..daly mi kapačku a hlavně magnosol..skus si ho taky koupit..bolení v podbřišku jsem měla minulý týden, nepoužitelný čl.,do porodnice se mi v noci nechtělo skrz dceru,takže ráno konzultace s dr. kde mi předepsal klid na lužku a hl. magnosol..zabral ihned a uleva přišla okamžitě, to tvrdnutí břicha by se mělo hlídat ke konci těhu, ale mě tvrdlo už od 20 týdne ale je to většinou po fyz. námaze. Přeji at bolísky přejdou a miminko a hlavně maminka je v pořadku 🙂

terla
2. zář 2015

Jak jsi na tom nyní s poslíčkama a tvrdnutím břiška? Nechci tě plašit...spíš se jen podělit. V 34t jsem se již začala otvírat a Cervix Score na 7. Mám nařízený klidový režim, doktor mě ale ubezpečil, že se mimi klidně může narodit, že je vše už vpořádku. Jsem doma a odpočívám, ale to čekání ...bohužel jsem podcenila přípravu a tak ještě vše pomalu doháním. Dle doktora bude porod ,,určitě" o dva až tři týdny dříve. Poslíčky (jsem prvorodička, tak podle přečtenýho zřejmě poslýčci) mám už pátý den a přidává se i mírná bolest do třísel. Miminko má dle ultrazvuku hlavičku v porodních cestách,tak to napětí taky cítím. Zatím jsem klidná a hlavně už tak nějak připravená, že to bude dříve...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru