Poslíčci nebo něco jiného? Řezající bolest v podbřišku

ludul
12. kvě 2015

Holky, po teplé sprše jsem se natáhla do postele, že kouknu na film a z ničeho nic řezající bolest v podbříšku, tak 2 min....můžou to být poslíčci? Jsem ve 30 týdnu a připomíná to menstruační bolesti a objevilo se až po sprše

mandala
12. kvě 2015

Řekla bych, že poslíčci. Ještě si tam toho špunta chvíli nech. 🙂

ludul
autor
13. kvě 2015

@mandala to bych taky ráda, kdyby ještě nějakej tejden vydržel....ta jednorázová vlna pominula, ale když - se natáhnu - cítím tupou bolest - takovej tlak....v pátek jdu k mudr, tak mu to řeknu...

deathy
20. kvě 2015

Já měla něco takovýho včera, ale né po sprše. Prostě tak nějak v průběhu odpoledne a večera. Malej se mi asi hrozně cpal kamsi směrem dolů a tak to tam možná "jen" roztahoval. Cítila jsem vždycky nástup takovýho jako "říznutí", pak nic. A pak za chvíli třeba zase... jako dal mi včera večer pěkně zabrat. Ale dneska dobrý. Jen se furt mele, buší... ale kontrola dneska ok, tak se to asi fakt takhle připravuje.

mikala7
22. srp 2015

Ahojky maminy emoticon Jsem ve 29tt a zatím jen dvakrát jsem měla velkou bolest a křeče v levém podbříšku.Občas mi i tvrdne bříško.Poprvé to trvalo asi 45min...nemohla jsem se pořádně narovnat a chodit.Dneska to bylo po druhé...zase křeče a tvrdnutí bříška...křeč trvá vždycky jen pár sekund...a chvíli ji mám co dvě-tři minuty...pak zase co hodinu...můžou to být poslíčci?Děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru