Poslíčci nebo...?

saraca
26. srp 2022

Ahoj, je to v poradku? Dnes jsme meli styk a jsem v terminu porodu. Jde o to, ze me po nem boli v krizi a podbrisek v intervalech. Kdyz to mirne zaboli, ztvrdne mi bricho a tak je to uz asi 3 hodiny. Neboli to nijak zvlast, ale nevadi to tvrdnuti bricha diteti? Dekuji za odpovedi.

klokanka31
26. srp 2022

@saraca Já myslím že ti začíná porod

palja
26. srp 2022

@saraca dítěti tvrdnuti břicha nevadí, můžou to být už začínající kontrakce. Sex může vyvolat porod, když už je vše připraveno. Taky myslím, že začínáš rodit. Přeji ať je všecko v pořádku 🍀❤️

saraca
autor
26. srp 2022

No kez by se to rozjelo ale hlenovou zatku jsem nikde jeste nepostrehla.

palja
26. srp 2022

@saraca hlenovou zatku nemusíte vůbec zaregistrovat. Zkuste teplou vanu nebo sprchu. Můžou se ty bolesti zesílit nebo pokud to budou poslicky (což myslím že nebudou) tak zmírnit.

klokanka31
26. srp 2022

@saraca Každý porod je jiný, znám spoustu žen co ani neví že nějakou zátku mají.

bannannas
26. srp 2022

@saraca Já jsem měla poslíčky dvě noci před porodem. Přišly bolesti, už jsem myslela, že seberu tašku a pojedu, ale intervaly se naopak prodlužovaly až nakonec ustaly a přes den zas nic. Pokud jsou bolesti pravidelné a intervaly se zkracují, tak bych řekla, že začíná porod. Každopádně držím palce, ať vše dobře proběhne.

ladyjigsaw
26. srp 2022

@saraca zkus teplou vanu...pokud to jsou jen poslíčky,tak je rozežene.

saraca
autor
26. srp 2022

Tak uz to ustalo uplne 😒. Tak snad zitra nebo pozitri. Uz to vypadalo nadejne. Jinak ve stredu mi chtej vyvolavat. 😣

saraca
autor
27. srp 2022

Stahy pokracuji ale ve vetsich casovych rozestupech. Asi po hodine a jsou slabsi.

palja
27. srp 2022

@saraca tak může se už něco dít. Ten porod má taky svůj průběh. Jinak když něco takového přijde, tak zkusit tu teplejší sprchu nebo vanu. Už jste v termínu, tak to každou chvíli bude.
U prvního dcery mi to taky začalo takhle postupně, ta sprcha to zesilila a zkrátila. Ale na všechno byl čas.
U druhé jsem měla překotný, tam praskla voda a hned kontrakce po 2 minutách, do porodnice jsme přijeli hned a já už na 8 cm a hned se šlo rodit.
Tak vám přeji ať máte pohodový porod a ať je všechny v pořádku 🍀

kristyna2002
27. srp 2022

@saraca měla sem to samé co ty začínal mi takhle porod v půl desáté ráno zaceli bolesti po 10min a malá se narodila v půl druhé ráno a. Teď mi tu spinka 3deni holčička

saraca
autor
27. srp 2022

Dekuji vsem za hezke zpravy a tem ktere uz maji sve zlaticko doma gratuluji a preji vse nej ❤️❤️❤️ Ja si jeste asi pockam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru