Poslíčci. Můžou to být?

teplaka1
25. dub 2020

Poraďte prosím...Jsem 33+1tt..včera večer me začalo bolet břicho,jako při MS,docela dost..strašnej tlak ve spodku a tak jakoby tlačeni na močovy měchýř,pořád jsem měla pocit ze potrebuju curat..No trvalo to asi 30min..Pak to polevilo..Pak to začalo zase ale už míň,večer jsem si dala sprchu ale hodinu po sprse zase ale pořád ne tolik jako to bylo poprvé..v noci jsem nespala ale to teď mam uz 3týdny to spani..No a teď ráno to pořád cítím..bolest jako pri MS ne tak silna ale porad cítím..takový tlak...Nechci byt za hysterku a jezdit hned do nemocnice..Co to je ? Poslíčci?

agneska7
25. dub 2020

@teplaka1 já bych se asi nechala jet skontrolovat ,, každá to máme jinak ale já měla poslíčky spíš jako tvrdnutí celého břicha ne jen tlak v podbrisku

vaseli16
25. dub 2020

@teplaka1 ja bych asi taky jela, muzou to byt poslicci ale take nemusí

teplaka1
autor
25. dub 2020

@agneska7 me tvrdne břicho od 17tt a beru magnesko...teď už musím 6 denně...A tvrdne mi hodně krát za den..S teď k tomu tyhle bolesti..

agneska7
25. dub 2020

@teplaka1 tak to jsi ale měla napsat hned .... Jela bych

teplaka1
autor
25. dub 2020

@agneska7 můj dr. vi o tom tvrdnuti a hlídá me..me spíš zajímalo proč ty bolesti..na porod je brzo..a podle jiných diskusi je tohle normální u hodně žen..Tak ať nejsem hysterka..

agneska7
25. dub 2020

@teplaka1 jako je to tvoje věc to že tě Dr hlídá a že je na porod ještě brzo neznamená že nemůžeš za hodinu porodit ..... Píšu ti co bych udělala já a já bych se nechala skontrolovat

vaseli16
25. dub 2020

@teplaka1 no jako ja teda naprosto souhlasim s @agneska7... Neporovnavej se s jinejma... Aby jsi pak treba nebyla zaskicena prekotnym porodem... Nechci te nervovat to v zadnem případě, ale urcite nebudeš za hysterku pokid se ti to nezda jed...

agneska7
25. dub 2020

@vaseli16 já právě rodila překotně ( doma) naštěstí až v 40+6 a vše dopadlo dobře ale ve 34 TT nechci strašit no

teplaka1
autor
25. dub 2020

@agneska7 no včera to bylo večer nejhorší,dnes jen cítím ten tlak a samozřejmě to břicho tvrdne ale to je pořád..Kdybych rodila,asi by se to zhoršovalo ne?

vaseli16
25. dub 2020

@teplaka1 to nejde takhle rict, kazdy ma prubeh jiny... Jsou tu i takove co konzralce necítili nijak zvlast a rodili... Opravdu te nechci nervovat, ale pokud to trva tak nic nezkazis tim kdyz si dojedes... Udelaji monitor a zkontroluji te... Ja mela obcasne tvrdnuti a poslicky ve 36tt a dr mi zjistil ze jsem otevrena na dva prsty... Sice jsem rodila presne 40+0 ale jistota je jistota

agneska7
25. dub 2020

Podobnou zkušenost jako vaseli mám i já 35 TT kontrakce nechali si ne v porodce že určité porodim otevřená na 3-4 cm ... Malý si to rozmyslel šel až 40+6 ale fofrem

veru181
25. dub 2020

@teplaka1 Doporučuju taky zajet do porodnice, nebo aspoň zavolat. Minulý týden jsem řešila stejné dilema, ale pro klid jsme jeli. Šlo o poslíčky a výraznější pohyby prcka tím, že se mu zmenšuje prostor, ale bez kontroly bych se asi pořád stresovala. A v porodnici byli zlatí, brali to tak, že je to normální 🙂

astyna88
25. dub 2020

Pokud mas tlak na mocak,tak to taky muze byt zanet mocaku, to bys take porad chodila cvrnkat. Pri nem jsem taky mela tlaky v podbrisku....no uvidis. Rozhodne nekam.zajdi,kdyz to bude pokracovat. Zatim bych si dala nejaky mocopudny caj, nebo brusinky 🙂

teplaka1
autor
25. dub 2020

@astyna88 jo to mám taky takový pocit...bolest spodku jak když je MS a i v moc.trubici cítím tlak..

teplaka1
autor
25. dub 2020

@veru181 a nechali Te v nemocnici?

veru181
25. dub 2020

@teplaka1 Ne ne, zatím nebyl důvod. Ale mně se to teda z podbříšku přesunulo pak spíš do celého břicha.

teplaka1
autor
25. dub 2020

Jsem hospitalizovana,mám silný kapacky hořčíku,ozvy dobrý,děloha prý pracuje,ale porod se nechystá..

andrea93133
25. dub 2020

@teplaka1 tak hlavně že mají tebe a prcka pod kontrolou 😉 držím palce ať už je všechno v pořádku 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru