Poslíčci bolí?

marumarun
26. dub 2016

Ve 30. tt nahla ostra bolest vlevo v podbrisku - mohou to byt poslicci? Nikdy jsem to nemela a pred chvili me az vydesilo. Trvalo to jen par vterin. Nebo se poslicci neprojevuji primo bolestive? Diky moc 😉

monyna_88
27. dub 2016

Mě píchá břicho celé těhu. Nejvíce dole levá strana vaječník, beru na to hořčík také celé těhu. Byla jsem kvůli tomu i v nemocnici, je to např. zvýšenou námahou a nebo jen roztahování děložních vazů. Určitě to řekni v poradně až půjdeš. Co jsem četla poslíčci jsou stahování dělohy, tzn. tvrdnutí břicha několikrát do hodiny nepravidelně, rozpoznat se dají v teplé sprše, kde by měly ustat. Pokud neustanou a naopak budou pravidelné po 5 minutách, už to nejsou poslíčci ale porod. Lehni si a odpočívej, mě to pomáhá. 30 týden je ještě brzo na poslíčky i porod.

marumarun
autor
27. dub 2016

@monyna_88 Děkuji. Ono to bylo asi opravdu námahou, nesla jsem těžší tašku, než jsem asi měla. Břicho už takto reagovalo podobně dřív, ale nikdy ne tak silně, proto jsem se trochu lekla 🙂 Děkuji

monyna_88
27. dub 2016

@marumarun jj to bude tou taškou čoveče. Já zas hlídala a musela zvedat 15 kilového synovce a pak mě právě šoupli do nemocnice no... chce to opatrně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru