Orgasmus v těhotentví. Jak jste na tom vy?

26. únor 2022

Holky co vy a orgasmus v těhotenství? Jsem 29tt tak někdy si vytahnu hračku a pohraju si, ale bojim se abych neporodila. Žádny problém jinak nemam🤷🏻‍♀️

lenerka1
26. únor 2022

Já ve všech těhotenstvích využívala manžela dle chuti a děti narozené až 9 dní po termínu. Pokud nejsou problémy, po akci netvrdne břicho atd., nebála bych se. Jediné, co se gynekology nedoporučuje kvůli zanesení infekce, je zavádět "předměty" do pochvy, takže záleží i jaký typ hračky to je...ale když se nad tím člověk víc zamyslí, tak by podle té definice byl vyloučen klasický sex?

jjasmina
27. únor 2022

Sex i tohle jsem oželela, hold stát se může cokoliv a ve 3 případech mi sex vyvolal krvácení a bylo to v kelu. A později sme také nic neriskovali

zuzkasim
27. únor 2022

Užívej jak je libo, orgasmus plodu ani tobě nijak neškodí🙂 Akorát je vhodné vyhýbat se nějakým drsnějším technikám.

drep
27. únor 2022

Do porodu jsem sexuálně žila jako normálně včetně orgasmu. Sex je fyziologická aktivita, těhotenský je fyziologický proces, netřeba být hysterický😉

cernikovakaja
9. čer 2022

@jjasmina takže jste a manželem během těhotenství neměli sex vůbec ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru