Magnosolv. Máte zkušenost v těhotenství?

ivadavidko
14. čer 2023

Ahojte žienky píla ste niektorá v tehotenstve Magnosolv? Mam ho piť 1x denne lebo mam kŕče v nohách no počula som že je to proti buseniu srdcu ze ci sa mi s toho nemôže niečo stať som v 30tt ďakujem.

pe_tu_ss_ka
14. čer 2023

@ivadavidko lepší než magnosolv mám vyzkoušené hořčíky od natios. Pokud máte IG mrkněte na profil Petea Zehnalková, na to tam hezky vysvětlené, proč a který hořčík. Protože nezáleží na množství v pytlíku nebo tabletě, ale na tom, jaká se to umí v těle vstřebat. Může to mít velký obsah hořčíku, ale nemusí se ho vstřebat ani třetina...

ivadavidko
autor
14. čer 2023

@pe_tu_ss_ka ďakujem pozriem sa nato

aktakd
14. čer 2023

@ivadavidko Aktualne ho piju jiz treti tehotenstvi. Napsala mi ho doktorka, takze jsem to nikdy nezpochybnovala.

lv
14. čer 2023

Magnosolv je velmi dobrá volba, účinný. V těhotenství i mimo pomohl a pomáhá.

krisstina93
14. čer 2023

Mě z nej bylo hrozne špatně, delal mi zažívací potíže, brala sem pak tablety magnezii lactici.

lv
14. čer 2023

@krisstina93 jo, je silnější o dost, musí se nechat hodně vyšumět ten rozpustný prášek, nepít hned, jinak může být projímavý, kdo nesnese v jedné dávce, může půl sáčku ráno, půl večer

ivadavidko
autor
14. čer 2023

@lv mňa strašne páli zaha takže dúfam ze bude to ok len dnes som ho dostala tak ho začnem brat a uvidím mi bude no dúfam že lepšie lebo tie kŕče sú neznesiteľné hlavne v noci

eliska_r
14. čer 2023

@ivadavidko já ho pil vždycky na noc 🙂 obě dvě těhotenství a z mě super.
Než jsem si zvykla, tak byl trošku projímavý, mě nic hrozneho 🙂

martt
14. čer 2023

@ivadavidko Ja jsem ho pila v těhotenství také. A na křeče mi pomohl.

lenerka1
14. čer 2023

Jo předepsal mi ho doktor na tvrdnutí břicha, tak jsem vyměnila svoji hořčíkovou substituci (Malát a bisglycinat na křeče v nohách a únavu) za magnosolv. No s tvrdnutim nepomohl a křeče se vrátily, takže při další kontrole zpátky to moje ve vyšší dávce a bylo po problémech. Jiné formy hořčíku mají lepší vstřebatelnost, tak jich stačí méně.

ivadavidko
autor
14. čer 2023

@eliska_r tiež ho budem na noc tak uvidíme dúfam ze pomôže

lenkalubina
15. čer 2023

Já ho beru i když nejsem těhotná 😉

anettkah
15. čer 2023

Pri prvnim tehotenstvi jsem brala magnosolv, ale mela jsem hrozny problem s chuti. Bylo mi zle jen z predstavy, ze to mam vypit. Jsem asi cita 🤷🏻‍♀️😅 druhy tehotenstvi jsem to rekla doktorce a rekla, at zkusim magnesium citrat komplex a naprosto v pohode, dobry 😉

veronikalam
15. čer 2023

Taky jsem ho pila v tehotenstvi. A za me prijemna chut. V noci jsem trpela na velke krece v nohou, az takove, ze jsem neumela ani spat a za me mi pomohl. Dostala jsem ho na predpis.

kikhulka
16. čer 2023

Taky mi ho doktorka předepsala protože mi začali brnet šíleně prsty na rukách
Říkala že už by se ve 3trimestru moc nemel(prý kvůli miminku aby mu neřídly kosti.)
Ale prý 1sacek denně nevadi. A aspoň trochu zabírá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru