Lze ukončit PN a vybrat si dovolenou před nástupem na MD?

luciasicek
13. zář 2015

Ahoj holky 🙂
Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte ,jak je to s dovolenou ,jestli je možné si jí vybrat před nástupem na mateřskou ,že bych ukončila neschopenku a vybrala si dovolenou a poté hned nastoupila na mateřskou, co myslíte ??? děkuji

m21elis
13. zář 2015

asi ne, já sem si jí vybírala mezi mateřskou a rodičovskou, taky sem byla na neschopence

candat
13. zář 2015

kolegyni minulý měsíc dojela mateřská a teď vybírá dovolenou a pak nastupuje na rodičák. Poptej se na osobním, tam by ti měli poradit.

vilibalda
13. zář 2015

Pokud si chceš vybrat dovolenou před mateřskou, musí s tím zaměstnavatel souhlasit. POkud nebude souhlasit, dovolenou můžeš (ale nemusíš) čerpat mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou. To už Ti bude muset zaměstnavatel umožnit. Pokud ji nevyčerpáš ani před mateřskou, ani po mateřské, vybereš si ji až po rodičovské, ale nebude už celá, bude kratší.

luciasicek
autor
13. zář 2015

Ok děkuj i

misadan
14. zář 2015

Já jsem byla taky na neschopence a aby mi skončily vycházky, vybrala jsem si dovču před nástupem na mateřskou...u nás bez problémů...

luciasicek
autor
15. zář 2015

Tak jsem zjistila,že u nás mi dají dovolenou až s nástupem na rodičák

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru