Jak poznám, že mi trochu odtéhá plodová voda?

novacka1276
1. pro 2018

Ahoj holky, jak poznám že mi odteka plodová voda? Když začne odtekat všechna tak to asi člověk pozna, ale když odteče jen trocha, nebo po troše? Jsem ve 35tt a mám plánovaný císař.. Ale tohle mi pořád vrtá hlavou.. Už jen pro to, že teď opravdu hlavně večer chodím nesčetně krát na WC.. Mám strach abych něco neprošvihla

eva118
1. pro 2018

A na záchod chodíš, protože cítíš, že se ti chce? Při odtoku plodovky nemáš nutkání na wc a když teče, nejde zastavit.

novacka1276
autor
2. pro 2018

@eva118 jojo, to je klasické nutkání na WC.. Mám totiž porodnici trochu dál, tak zase nechci zbytečně jezdit na falešný poplach..

katchkak
2. pro 2018

Já jsem třeba cítila, jak ve mně "luplo". Ležela jsem a nechápala, co to bylo. Pak jsem si stoupla a ucítila jsem, jak ze mě něco vyteklo, jen troška.. Ale bylo to prostě jiné než na záchodě, poznáš, že to teče odjinud 😀

urtica
2. pro 2018

S chozením na záchod to nijak nesouvisí - to dělá ta hlavička, co tlačí na močák...já jdu během pěti minut taky klidně třikrát - stačí, že se tam malej převalí a zatlačí...

narnell
3. pro 2018

Já ležela a cítila jsem jak ze mě něco malinko vyteklo. Šla jsem na záchod a když jsem se utřela, tak byl papír narůžovělý. Byla to plodovka a za chvíli se rozjel i porod. Voda, jak z filmu mi praskla sama až na porodním sále.

jsem_dama
3. pro 2018

mě odtíkala postupně, vždy při změně polohy to ucmrndlo, když jsem ze sedu vstávala nejvíc

novacka1276
autor
3. pro 2018

Tak podle toho co píšete, to snad poznám.. 😁Ale jak se znám tak budu mít něco extra 😂

jennyska
3. pro 2018

Ahoj @novacka1276 a ostatní těhotné maminky. Už nějakou dobu máme na koníkovi Online poradny s odborníky - nyní se tedy můžeš optat i porodní asistentky v naší poradně https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn...

Všechny otázky jsou u nás v poradnách zdarma a anonymní a každý z odborníků odpovídá téměr denně 🙂 Navíc, Tvoje otázka pomůže i dalším maminkám, které něco podobného řeší také.

Věřím, že Ti naše porodní asistentka dobře poradí a pomůže.
Hezký den přeji! 🙂
Jennyska
Modrý koník team

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru