Hlenová zátka - bolesti od břicha až do zad. Máte zkušenost?

zeynepka21
6. kvě 2024

Zdravím ženy chci se zeptat jestli měl někdo při odcházení Zátky bolesti od břicha až do zad a jestli ano nějakou radu už dvě noci nemůžu spat nic.

klokanka31
6. kvě 2024

@zeynepka21 Jo, jenže mě když odcházela zátka tak jsem vlastně začínala rodit 😊

zeynepka21
autor
6. kvě 2024

@klokanka31 chodím na pohotovosti a pořad mne posílají domu 😩

klokanka31
6. kvě 2024

@zeynepka21 To je divný...🤔 Koukám na tvůj profil že už bys měla rodit každým dnem že jo?

zeynepka21
autor
6. kvě 2024

@klokanka31 ano zítra termín jenže sem prý otevřená na 2 prsty no

klokanka31
6. kvě 2024

@zeynepka21 Tak zkus hodně chodit ať už se to rozjede pořádně a brzo držíš mimčo u sebe 🍀

kubesovaadelka
6. kvě 2024

@zeynepka21 ano a jak radí @klokanka31 , pohyb, procházka, já že bydlím v podkroví tak jsem furt chodila ze schodů do schodů venčit psa, furt jsem chodila a večer jsem jela do porodnice, taky mě ráno z kontroly poslali domů a večer už to jelo. Pokud pohyb není možný tak teplá vana

klokanka31
6. kvě 2024

@kubesovaadelka Já zas půl dne chodila po ZOO (nevěděla jsem teda že už začíná porod 😃) a druhý den dopoledne byla malá na světě 😊

kubesovaadelka
6. kvě 2024

@klokanka31 hezký ❤️ já právě už necelý týden přenášela, tak jsem chodila na kontroly každý den nebo obden tuším, udělali mi 40+2 jeden Hamilton, nic, 40+5 druhý, ten teda byl hustej a začala odcházet hlenová zátka. Původně jsem ten den, kdy jsem byla 40+5 měla jít na plánovaný vyvolání, ale ráno volali, že tam mají plno akutních případů, ať přijdu jen na kontrolu, přes den právě ty procházky se psem, oslava tatkových narozenin, chlap přišel z práce, řekla jsem mu, že se něco děje asi už, tak se rychlo vyspal, já podívala na ulici ještě v klidu, najedla se, vyprázdnila ať mi nedělají klystýr😁, dala vanu a jelo se kolem půl desáté večer a malá ve 3 ráno na světě, nikdy víc 🙏😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru