Hlen želatinové konzistence v těhotenství

mladamamina98
16. lis 2017

Ahoj zaprve se chci omluvit za intimní otázku 😳 Ale dnes v noci sem si na kalhotkách objevila velkou část hlenu ( na délku možná 5 cm dlouhý kus) takové divne želatinove konzistence a barvy průhledné az mírně žluté . Pak přes den se to jednou zopakovalo ale v daleko menším množství . Nevíte o co by se mohlo jednat ?
Vím ze mi tady hodně z vás napíše ze sem měla jít k dr ale zda se mi to zbytečné protože mi jinak nic nebylo a ani není . Jen tvrdnuti břicha ale to mam furt . Jinak jsem 34+4 tt 🙂
Dekuji za každy názor

kotty
16. lis 2017

Nemůže jít o odchod hlenové zátky? https://www.modrykonik.cz/hlenova-zatka/

mladamamina98
autor
16. lis 2017

@kotty to už sem prave zkoumala ale vůbec netuším 🤔

janawaes
16. lis 2017

@mladamamina98 Ja jsem to taky mela kolem 30tt a vsechno v pohode, u dr jsem nebyla a nic dal se nestalo. Pokud to nema nejaky zapach, tak asi v pohode, zatka mi neodchazela postupne, az pak nakonec 🙂 kdyztak si zajdi k dr nebo se mu zmin, kdyz tam priste pujdes.

luciebx
16. lis 2017

Možná hlenova Zátka. Chystá se porod.

sajinka
17. lis 2017

Může to být malinká část hlenové zátky tu člověk pozná hlenovka je velky krvavý hlen u druhého mi odcházela po částech a u porodu po odtoku plodovky mi odešla celá byla takové nehezké konzistence to poznáš 😉

amoretspes
17. lis 2017

Může to být zátka já ji měla úplně bez krve a nitek.presne jak píšeš želatina nažloutlé barvy.a t rdlo mi břicho 33tt.takze jsem supla do nemocnice na 4 dny na kapacky Mg a pak klidový režim.po 10dnech se mi hodně zkrátil čípek,takze jsrm měla přísnější klidový režim.pak 14dni na 2cm otevřená a porod 37+5. Zašlá bych v Po na gyndu jen na kontrolu.Pac když Mimi není donosene tak pichaji kortikoidy na uzrání plic kdyby přišel porod.Jinak musí být Mimi většinou chvíli na kyslíku.To nestrasim ale upozorňují,lepsi je raději kontrola,at jsi v klidu.

mladamamina98
autor
17. lis 2017

@amoretspes nakonec sem včera večer jela a částečně opravdu odešla zátka ještě naštěstí ne cela

linee
17. lis 2017

@mladamamina98 prave jsem chtela napsat,ze urcite zatka.Odchazi pomaly,muzes klidne rodit az zapar tydnu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru