Bolesti břicha v 33tt, je to normální?

tynkatr
15. črc 2015

Ahoj holky . Můžu se prosím zeptat ?Jsem v 33.týdnu a celé těhotenství jsem měla bez problémů - žádné bolesti , nebylo mi špatně a ani jsem neměla chutě . Prostě nemít břicho tak ani nevím že jsem těhotná :D Ale poslední 3 dny mě docela bolí břicho jako kdybych to měla dostat . Je to dost nepříjemné bolí mě v kuse . Tak nevím jestli je to normální ? 🙂 Je to asi blbá otázka ale fakt si nevím rady .

wecurka
15. črc 2015

@tynkatr já bych řekla že jsou to poslíčci, ale lepší je si zajít k dr. ať to zkoukne. Mohlo by jít třeba i o začínající porod a ve 33tt je přeci jen ještě brzo. A vždy je lepší mít jistotu 🙂

tynkatr
autor
15. črc 2015

Já byla u doktora v pondělí a tam mi nic neřekl jen že mám hlavičku dole . Nic víc tak nevím ... :/

wecurka
15. črc 2015

@tynkatr tak zkusit mu alespoň zavolat....

atenka46
30. črc 2015

@tynkatr muzu se zeptat co ti řekli? Ja jsem ted 32 tt a taky me začaly jakoby menstruační bolesti, občas. K dr jsem mela jít zítra a dnes mi zavolali ze je nemocný a ze snad někdy příští tyden...tak jsem z toho taková nervózní 😒

tynkatr
autor
31. črc 2015

Ahoj . Že to prej nic vážného není . Vážné by to bylo kdyby by mě to bolelo v kuse třeba dva dny . Prej je to v tomhle týdnu normální

terinda
31. črc 2015

@atenka46 žádné bolesti bych nepodceňovala. Mně ve 33.tt začalo bolet břicho a byly to kontrakce.
Pokud se bolesti opakují a jsou pravidelné, tak do nemocnice.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru