Bolest v pravém boku v 36. týdnu. Měl někdo podobně?

31. led 2022

Ahoj chci se zeptat ráno jsem vztala a neskutečná bolest v pravé straně břicha je to bodavá ani chodit nemůžu chvíli jsem čekala jestli se malý nešprajcl ale i když se pohl furt bolest nepřestává když sedím je to lepší
Ale jakmile vztanu nemůžu pomalu ani krok udělat není to podbřišek ale spíš celý bok 🤷🏼‍♀️ Měl někdo podobné stavy? Je to normální?

sanyy22
31. led 2022

Já takové bolesti teda neměla, ale pro jistotu bych se nechala zkontrolovat, přeci jenom 36tt je dost 🖐️

cilkat
31. led 2022

Hele, akutní, bodavá bolest je vždycky špatně. Řešila bych to s lékaři. Může to být natažený sval/vaz (což bolí, ale neohrožuje dítě), ale může to být slepák, žlučník nebo něco takového... (Na játra - což bych považovala za nejnebezpečnější - bych ostrou bolest spíš netypovala).
Ono jde i o to, že si moc nemůžeš dát nic na bolest... A "prostě to vydržet do porodu" může vést k značnému vyčerpání...

srnii
31. led 2022

Já to měla, kolikrát jsem si myslela že je to slepák ale vždycky to přešlo. Nejlépe bude si zavolat doktorovi a řešit to s ním. Nemusí to nic být jak u mne ale taky může.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru