Bolest pod pravým prsem ve 28tt

xnikax1
22. říj 2016

Ahoj holky, mám takový dotaz, bolí Vás některou vpravo jakoby pod prsem? Bolí to pod prsem až jakoby ke středu mezi prsa. Je to spíš taková pálivá bolest a spíš až když se lehnu do postele, přes den to tolik nevnímám. Je to tam i na dotek takové citlivé a pálivé . Tak se chci jen uklidnit, že v tom nejsem sama.. popř. jestli někdo neví čím to je způsobeno a jak si třeba ulevit. Děkuji za odpovědi. 🙂 jinak dnes začínám 28tt

adypro
22. říj 2016

Měla jsem to až ke konci, než mimčo kleslo, dcerka byla dlouho dost vysoko - byla to utlačená játra, říkala dr., bylo to tedy celkem nepříjemné, ale nic nebezpečného. Možná tam tlačí hlavička, třeba to přejde až se otočí. Také jsem z toho byla nesvá, u první jsem to totiž neměla.
A přesně jak to popisuješ, pálení i na dotek nepříjemné, citlivé.

xnikax1
autor
22. říj 2016

Děkuji moc za odpověď, hned jsem o něco klidnější. Snad to bude taky jen polohou miminka a nebude to nic vážnějšího, právě že na internetu jsem se dočetla že by to mohlo být špatnými játry tak doufám,ze je to jen utlacenim. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru