Bolení v podbřišku, tříslech a bedrech. Měla jste některá? Co to znamená?

annazulegerova
5. zář 2019

Ahojky všichni, prosím o radu, dnes od osmi od rána mám docela silné bolesti v podbřišku, tříslech a beder.
Byla jsem u svého obvodního gynekologa, a ten mi řekl že se mimčo pomalinku připravuje na svět.
Chci se zeptat, jestli měla to některá z vás taky a popřípadě co to znamená prosím?
Jsem prvorodička tak vás prosím o radu.

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova podle toho o popisuješ bych řekla že začínající porod ale být nemusí v kolikatem tt jsi?

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@denca033 jsem v 39.tt

jirovapa
Autor odpověď smazal
Zobraz
krista25
5. zář 2019

@annazulegerova to vážně může být příprava těla na porod, já co si pamatuji tak mě pak už ke konci pořád někde pichalo a něco mě bolelo.

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@krista25 děkuji za inf. Snad se to nějak rozjede, že a volala jste si sanitku nebo jak jste to řešila?

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova tak to bych řekla že příprava a pomalu se rozbihajici porod v 39tt už je na to čas.

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@denca033 takže teď porod může přijít kdykoliv?

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova určitě. Pokud bude bolest silit a bude pravidelnejsi jsou to kontrakce

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@denca033 děkuji moc, a pak je načase volat sanitku

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova pokud není kdo by vás odvez tak určitě. Hlídejte si i cas mezi bolestma. A hlídat jestli vám náhodou neodtekla voda

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova máš už teď bolesti pravidelnejsi? Já nevím třeba po hodině 20ti minutách nebo tak?

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@denca033 a ta plodová voda může odtect i pomalu nebo to musí být přímo nějaká kaluž?

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova může to být pomalu nebo může odtect najednou všechna to je různý.

annazulegerova
autor
5. zář 2019

@denca033 zatím to mám za 20 - 30 minut

krista25
5. zář 2019

@annazulegerova mě vezl přítel, porod se mi rozbíhal tři dny. A ve středu ráno mě vezl na kontrolu a doktor mě po kontrole poslal na příjem ze jsem otevřená na 5 cm. 😁A pravidelný kontrakce jsem neměla vůbec. Zkus si dát sprchu nebo teplou vanu, bud ty bolesti přejdou nebo ne?

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova tak to jsou kontrakce. Jela bych do porodnice. Lepší dřív než pozdě.

krista25
5. zář 2019

@annazulegerova vodu mi pichli na sále

denca033
5. zář 2019

@annazulegerova tu sprchu zkus jak píše @krista25 buď se to rozjede ještě víc nebo ne

krista25
5. zář 2019

@denca033 přesně nebo se klidně namoc nachvili do vany a uvidíš😊.

denca033
5. zář 2019

@krista25 Taky možnost. Mě už Teda nepomáhalo ani to u dcery 😂

krista25
5. zář 2019

@denca033 mě pak k ránu už taky ne😁😁ale aspoň jsem věděla že to je ono když to bylo jenom horší 😁😁

denca033
5. zář 2019

@krista25 já nakonec šla císařem ale ty začáteční kontrakce taky nejsou příjemný

krista25
5. zář 2019

@denca033 já to měla všechno v zádech, takže sem si to užívala na maximum 😁

denca033
5. zář 2019

@krista25 no jsem zvědavá na porod v listopadu co mě čeká. Do třetice všeho dobrého 😉

denca033
6. zář 2019

@annazulegerova Ahoj tak jak?

annazulegerova
autor
6. zář 2019

@denca033 ahojky bolesti mám stále, ale už po hodině a půl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru