35. týden těhotenství, otoky nohou a vše možný a nemožný

svatkafojta
10. čer 2015

Ahoj holky,
tak už jdeme pomaličku do finále a teda musím říct, celou dobu úplně bez problémů. Žádné strie na bříšku a to sem se mazala ze začátku Elasti-q, pak jen indulonou, niveou a nebo obyč. tělovým mlékem a nebo kokosovým olejem - myslím si, že strie jsou hlavně otázkou genetiky dle mé zkušenosti...navíc nejsem žádná šťouplina - začáteční váha v průkazce byla cca 75 kg a teď nějakým 95 kg...za tu váhu se celkem stydím ale předtím jsem chodívala běhat a měla nějaký svalový základ v těhu jsem i cvičila ale teď ke konci už ne...nepřejídám se, večeřím nejpozději okolo 18:00 - 19:00 a snažím se nejíst tučné, smažené ale sladkému sem tam neodolám...piju hodně mléka a jim jogurty - mám na to prostě chuť 🙂 ale jediný problém co mám, tak hodně mi opuchly nohy, jsem zavodněná dost a to piju cca 1,5 - 2 l denně...chci se zeptat, kdy po porodu se mi ty nohy zase dají do normálu? Protože ani studená voda / obklady nebo vyhození nohou nahoru nepomáhá...Tohle je jediný můj problém zatím v celém těhu...děkuji za rady a doufám, že i Vy máte také hladký průběh bez potíží 🙂

sonislavab
10. čer 2015

Nohy se spraví možná hned po porodu, nebo pár dní po něm. Po porodu mi nohy otekli ještě více a to tak, že mě bolelo i chodit, prý to bylo poporodním poklesem bílkovin, po propuštění jsem už měla nohy štíhlé, že jsem je po takové době ani nepoznávala 🙂 .

ehh
11. čer 2015

Otoky tak nějak po několika dnech splaskly za to se cítím mizerne.. Hlad mam větší ,přes den bych jen spala a tak celkove je mi divne. ☹ mám pocit že to snad neskonci. Nálady jak na houpačce

merilinka
11. čer 2015

Ahojky,otoky zmizí,jak píšou holky po porodu,mě natečou vždy víc,když déle stojím u vaření a když jsou tepla,piju tak 3 l denně,mám pořád žízeň a také se zavodňuji.Vše tohle přejde.Ty náladičky tak občas mám,jsem nevrlá,ale fakt je to jak na houpačce 🙂.Jinak tenhle týden je mi kupodivu dobře,spím,jak jsem za celé těhotenství nespala,bolesti nemám,až je mi líto,že malá půjde za 4 týdny ven sc,kdyby to tak bylo dál,klidně si jí tam ještě nechám 🙂 Pěkný těhulkování 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru