10 dní do termínu porodu, zdají se mi hrozné sny

verushe20
20. srp 2014

Ahojte ... mám 10 dní do termínu porodu a poslední dobou se mi zdají strašné sny...každou noc.. ☹ Zdá se mi třeba o příteli, že o mě nemá zájem, že má zájem o kamarádky a jiné ženské.. potom, že se mi narodilo dítě, které vypadá uplně jinak než my a takové... Jsem už z toho zoufalá, už mám i strach na chvilku si jít zdřímnout protože vím, že se mi zase bude zdát něco hrozného.. ☹ ☹

madulinka
20. srp 2014

ahoj, taky jsem to takhle měla... dočetla jsem se, že když se ti zdá, že o tebe muž nemá zájem, znamená to a podvědomí ti dává najevo, že ho miluješ a moc ti na něm záleží.. taky se mi zdálo, že se nám místo miminka narodilo černé kotě..a já jsem ostatní přesvědčovala, že prostě my máme tohle miminko a nemilujeme ho o nic míň (i když zvířat jsem měla v dětství dost a zvířata si pořizovat nechci)..nebo se mi zdálo, že se mi narodila mrňavoučká holčička. Ale fakt mrňavoučká, jen do dlaně.. Všude jí prosvítaly cévy, kůže celá rudá, hodně nedonošená..no a jednoho dne jsem ji neopatrně vzala a utrhla se jí hlava - no šílený sny!!! Nakonec jediné to, že se nám narodila mrňavá holčička, byla pravda (nevěděli jsme pohlaví miminka, na utz se nechtěla ukázat).. Manipulovala jsem s ní jako s nejkřehčím drahokamem.. No a teď je z ní vzdorovitá dvouleťačka 😀 myslím tím, že má období vzdoru a někdy je na přetrhnutí, ale miluju ji nade vše 😉 sny jsou někdy opravdu hrozné ☹ 🙂
@verushe20

lrg
20. srp 2014

@verushe20 V každé knížce píšou, že je to úplně běžný. Mně se hodně zdálo o porodu, že to byla úplná brnkačka. Vždycky ráno jsem se probrala a říkám si, uf, tak už to mám za sebou 🙂

eldrag
20. srp 2014

také jsem to měla poslední trimestr tak 1x týdně, až poslední pul noci se mi zdálo něco pěkného a pak lup... a už jen odjezd do porodky. Jednou se mi zdálo, že prckovi upadla hlava a nešla přidělat zpět. :( jinda zase že mi spadnul do díry v zemi... atd...

arnettacek
20. srp 2014

Ty jo devcata, fakt jsou ty sny bezne. I ja mam takove podovne sny. Ze ndumim s miminkem manipulovat, ze mi pada, klouze...
No strasny i to, ze pritel ma novou zenu. Ale rano se vzdy zasmeji, protoze mi moje bajecna tchyne rika, kdyz se ti neco takoveho zda, nikdy se to nestabe a bude to presne naopak 🙂
Tak si na to vzdy vzpomenu. Mozna je to hloupost ale mne diky tomu zmizi vrasky z cela 🙂

evullinna
21. srp 2014

I já jsem na tom podobně, zdají se mi sny tak 2x do týdne, nedávno se mi zdálo, že se přítel oženil ale ne se mnou a já mu byla na svatbě děs běs, pak se mi zdálo, že se mi narodilo postižený dítě no hrůza hrůz, ale věřím že nic z toho se nestane.... 🙂 🙂

agne
21. srp 2014

Je to normální... Ale dobrý je, že je to jen sen... Já měla den před termínem porodu na návštěvě tchyni na přespání, tak se jen modlila, abych nerodila před ní... A tu noc co tu spala to byla moje poslední noc před porodem... Tchyně ráno odjela a já odpoledne taky, ale do porodnice... 😀
Neboj v šestinedělí to bude v bleděmodrým, sny jsou fakt hodně živé, protože spíš díky mateřskému pudu lehce, abys vše registrovala... Já kolikrát hledala nevyspaná a rozespaná miminko místo v postýlce v manželské posteli a místo uzlíčku jsem se třeba tulila k manželové noze... 😅

aninkacv
21. srp 2014

mě se příšerné sny zdají taky, ale už poměrně dlouho. Třeba, že se mi narodily trojčata, dala jsem jim fakt příšerná jména a manžel mi nechtěl pomoci se o ně starat a pořád někam jezdil... Nebo, že jsem rodila a dítě se narodilo v takové veliké skleněné kouli a nešlo z ní vyndat a podobně 😀 ... Stejně je legrační, že normálně si sny ani moc nepamatuji, ale tyhle šílenosti vždycky a se všemi podrobnostmi.

veronikaolomouc
21. srp 2014

@madulinka černé kotě se mi zdálo taky 🙂 ale bylo překrásné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru