Vitamíny Calibrum Mami, máte zkušenost?

nikousek1
21. led 2015

Ahoj všichni,

máte zkušenosti s těmito vitamíny? Já si je koupila teprve včera a to jsem 22 týdnů přesně. Není pozdě? Na to, že jsou z nich velká miminka moc nevěřím. Doporučila mi je tchýně.

anina32
21. led 2015

@nikousek1 Já je brala celé minulé těhu, už od začátku IVF nejdřív calibrum babyplan, a od druhého trimestru calibrum mami, syn měl 3920g a 52 cm, ale spíš než vitamínama to bylo mojí těhu cukrovkou. A starší syn bez vitamínu měl 3700 takže fakt bych se vitamínů nebála 😉 Spíš mě teď zaráží proč mi teď v lékarně tvrdili že už se tyhle nevyrábí a vnutili mi drahej femibion ☹

bambullkaa
21. led 2015

Já tyto vitamíny brala na doporučení gynekologa celé těhu. Narodil se nám klučík 49cm a váha 3 650g. Podle mě je to v genech zda budeš mít veliké nebo malinké miminko a né ve vitamínech 😉

tarra27
21. led 2015

@nikousek1 já bych je užívala...vitaminama nic nepokazis. 😉

hany_bany
21. led 2015

já je taky beru, ale jen občas. Snažím se spíš jíst zeleninku a nenahrazovat pestrou stravu tabletkama. Ale je v tom listovka a železo, na škodu to není... a řekněme si upřímně - jsou dny, kdy fakt pestře nejím 😀
Ale doporučuji si k tomu koupit ještě např. rybí olej s omega-3 mastnými kyselinami, ty jsou důležité pro vývoj mozku.

akmitaf
22. led 2015

já brala celé minulé těhu a teď v nich taky jedeme. Musím říct, že tak pěkný nehty jako mám teď jsem měla jen v předcházejícím těhulkování. Malá byla 3750 g, tak malá nebyla, ale co už, alespoň jsem se nebála ji chytit a převlíkat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru