Únik moči ve 20.tt. Máte stejný problém?

andrejicek24
26. srp 2019

Ahoj holky. Chci se zeptat jestli máte stejný problém a máte pořád vlhké kalhotky a neustále chodíte čůrat? Zítra začínám 20tt a je to Teda mazec 😂

revmelin
26. srp 2019

Ahoj, ze začátku jsem to měla taky tak. Musela jsem občas používat intimku, ať mám klid 😀 jinak na záchod chodím pořád a jsem 19tt, jen intervely se trochu mění. Přijde mi, že když se roztahuhe děloha tak než si tělo přivykne, chodím na WC pořád. Pak se to na chvíli uklidní a já se v noci i vyspím. Pak se to zas opakuje a já jsem na záchodě imrvere, v noci pravidelně co 2h 🙄

eldrag
26. srp 2019

doporučuju cvicit uz ted ty lehke cviky na panevni dno ... a hlavne se zminit na kontrole gyn.

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@revmelin ano souhlasím já každou hodinu v noci.. Až jsem měla strach jestli to není plodovka 🙈🙈

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@eldrag ano dneska jedeme odpoledne do nemocnice tak to tam řeknu. Snad je vše v pořádku

eldrag
26. srp 2019

@andrejicek24 ja nechci strašit, ale taky jsem unikala jak silena se smíchem jsem to řekla dr. a ona hned ze udela test na plodovku, coz me vydesilo, nakonec fakt jen inkontinence. Takze jsem 3x denne občas zabrala za cviky a do konce to bylo mnohem lepsi.

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@eldrag plodovku bych ale poznala ne?

marketa1218
26. srp 2019

Je to normální, chodím téměř od začátku těhotenství s vložkou, teď jsem už před porodem. Na záchodě jsem pořád a někdy nestíhám, hlavička už tlačí dolů. Hele taky jsem se bála jestli poznám plodovku řešila to u doktora a ujistil mě, že to opravdu poznám. Nemá to s pocitem na močení nic společného.

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@marketa1218 děkuji moc. Jedeme do nemocnice odpoledne a mám jen černé myšlenky. 🙈

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@eldrag a můžu se zeptat jaký cviky?

marketa1218
26. srp 2019

@andrejicek24 určitě se zmiň no, případně je dobrý nosit vložku preventivně, kdyby si měla pocit, že to ta plodovka fakt může být. Mají na to v nemocnici roztok, teď nevím jak se jmenuje. Poliji to a podle zbarvení poznají zda jde o plodovku či moč. Taky jsem se bála. Na cvičení zkoušej kegelovy cviky. Zatahuj panevni dno, najdeš na internetu, ale mě to bohužel moc nepomohlo. Budu na tom muset zamakat po porodu. Držím palce

andrejicek24
autor
26. srp 2019

@marketa1218 děkuji ti moc 🙏 dám vědět jak jsem dneska dopadla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru