Tep miminka. Stalo se to někomu?

veve559
6. pro 2022

Ahoj, jsem ve 13tt a dva dny zpatky jsem si dala vanu. Jelikož mam virozu a ucpane dutiny, tak jsem si potopila hlavu a prohrivala dutiny. Najednou jsem uslysela hodne rychly tep a muj nebyl. Kontrolovala jsem na ruce. Je možné, že to bylo srdicko miminka? U prvniho těhotenství jsem si vanu nikdy nedala, tak me to nejak vrtá hlavou. Stalo se to někomu?

jjasmina
7. pro 2022

@veve559 tak to určitě ne 😃

veve559
autor
7. pro 2022

@jjasmina na druhou stranu co by to teda bylo? Kdyz ja mam o dost pomalejsi. A ve vane s potopenou hlavou svuj tep taky slysim.

ivivi
9. pro 2022

to byl tvůj tep:D vždyt tepla voda, zvyšuje tělesnou teplotu a i tep :D

veve559
autor
9. pro 2022

@ivivi a proto na ruce jsem mela o hodne pomalejsi😄

camelinka
9. pro 2022

@veve559 Nebo prcek bušil pěstičkou, że se mu to nelíbí ☺️

rozitta
9. pro 2022

@veve559 zajímavé 🙂 tep miminka jsem poslouchala přes Agel sounds - znělo to jako když cválá kůň - tak rychle. Zkus to ještě jednou. Já jsem si jednou ležela tak, že tep mého srdce vibroval postelí. Bylo naprosté ticho. Napřed jsem to slyšela a říkala jsem si, co je to za pravidelný zvuk, pak mi došlo že jsem to já 😄

veve559
autor
10. pro 2022

@rozitta právě ze to bylo rychle plus minus jako kdyz mi ho pustí na ultrazvuku. Proto mi to bylo divné. Jinak s tou posteli, ja trpím na obcasne arytmie a to je taky sranda. Kdyz si lehnu, tak krome toho, ze mi srdce tluce tak silne, ze mi prijde ze ho snad musi slyset i manzel, tak mi jeste navic pěkně hazi telem. Kdyz to poprve manzel videl, tak si myslel, ze mam nejaky drobny zachvat, jak jsem sebou cukala😄 navic mam epilepsii, tak se lekl, ze to na me přišlo 🤣

rozitta
11. pro 2022

@veve559 ty jo, ty jsi hustá 😆 a je super že si dokážeš dělat srandu sama ze sebe 😉👍

veve559
autor
12. pro 2022

@rozitta tak brecet kvuli tomu nema smysl ne🤣 co by to bylo za život 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru