Spadla jsem, mohla jsem ublížit miminku?

anomisv
21. črc 2016

Holky prosím o váš názor. Nestihla jsem autobus a spadla na zastávce. To že se každý ženě v 26+2tt smál a nikdo ji nepomohl je zase jiná story ovšem bojím se esi se nemohlo něco stát malé?? Spadla jsem na silnic což je cca metr na prdel až do lehu..jako oteklá, odřená, naražena kostrč která šílené bolí. Nějaké zkušenosti? Krvácela jsem pouze z nosu,snad jsem pouze v šoku ale mám strach 😥 malou cítím, ale hrozně dole. Nechci s tím jet na pohotovost když nekrvacim,ale i tak mi to nedá.... 😐 jak mám teď usnout. Myslíte si že sem malé mohla ublížit? Vnitřní krvácení? Dikyza vaše reakce

nutricnihodnota
21. črc 2016

@anomisv Jeď na pohotovost. Nechápu, že vůbec váháš.

andreaandrejka
21. črc 2016

Jezis,neres to na diskuzi na netu a vyraz.

leni1506
21. črc 2016

Taky bych radeji jela na pohotovost at mas klid

sonaxoxo
21. črc 2016

Jela bych hned na pohotovost nebo ráno k dr.nic jiného se radit ani nedá...i když nekrvacis,tak nevím proč bys nejela

hanka987
21. črc 2016

@anomisv Já spadla v 33.tt, podjela mi noha, sice jsem pod sebe strčila ruku, ale dosedla jsem. Nic mi nebylo, jen mě bolel hrudník, jak jsem zabrala tou rukou. Volala jsem do nemocnice (byla to sobota v pravé poledne) a tam mi řekli, že při spadnutí na zadek by se nemělo nic stát, ale ať hned přijedu, že radši zkontrolují, jestli není nějaké vnitřní krvácení, problém s placentou, netvrdne mi břicho atd. Naštěstí bylo vše v pořádku, ale po 3 dnech jsem musela ještě na kontrolu - prý je to při jakémkoliv pádu běžný postup a při každém pádu se má jet nechat zkontrolovat. Na tvém místě a pro tvůj klid bych jela.

tery_s
21. črc 2016

@anomisv určitě dojed na pohotovost gynekologie, nech se zkontrolovat. Pády v těhotenství jsou velice rizikové a když už se to stalo, je blbost to nechat být. Měla jsi jet hned, není nad čím váhat. Neboj se, alespoň budeš v klidu spát

lajla
21. črc 2016

Určité bych jela...když vám někdo napíše nejedte, budete klidná? 100 pádu, 99 může být ok, jeden skončí špatně...ale pod který spadate Vy...to nikdo neví...já takhle potratila,o týden později jsem začala krvácet,obrovsky hematom,ktery mimi utlacil...to jestli se stalo něco s placentou ci mimi zjistí pouze lékař...

anomisv
autor
21. črc 2016

Ok raději jedu.. diky

leni1506
21. črc 2016

@anomisv pak dej vedet drzim palecky

soyevita
21. črc 2016

@anomisv Taky bych jela být Tebou,určitě budete v pořádku.Miminko chrání plodová voda,ale jistota je jistota.
Držím pěsti🙂

anomisv
autor
21. črc 2016

Holky tak dobrý .. ale i paní doktorka říkala že je dobré že jsem se otočila, aspoň jsem viděla malou. 😊 Dobrou noc

leni1506
22. črc 2016

@anomisv tak to je dobre .🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru