Screening ve 13. tt - foto. Našel by někdo pohlavní hrbolek?

viktorie1517
2. čer 2021

Ahoj holky. Prosím Vás našel by mi někdo ( jestli to teda jde ) pohlavní hrbolek na utz?

lidija1234
2. čer 2021

já si myslím že tam není nic vidět, co doktor ten se k tomu nevyjádřil ?

viktorie1517
autor
2. čer 2021

@lidija1234 ptala jsem se doktorky jestli V tomto týdnu jde poznat pohlaví, odpověděla že jde ale že to neříká..... máme doma 6 holčičku a 4 letého chlapečka 🙂

palja
2. čer 2021

@viktorie1517 já jsem zrovna včera byla na screeningu a dr to takhle z boku moc nepoznal, že prý někdy to poznat jde, ale tohle je malé, až zajel sondou mezi nohy, tak ten hrbolek šel trochu vidět. Nechápu, proč vám to dr neřekla. Možná proto, jestli nemá nějaké špatné zkušenosti. Plod je ještě malý a vím, že některé maminky jsou schopny se hádat s lékařem jakto že se jim narodil kluk když říkali holka a naopak 🤷‍♀️

eniripsa
2. čer 2021

@viktorie1517 hrbolek zadny nevidim, ale budte rada, ze vam to aspon pozdeji rekne😁 Mne muj doktor rekl, kdyz jsem se zeptala na druhem screeningu, ze pohlavi prvorodickam uz pres 30 let nerika, takze kdyz me pred nedavnem hospitalizovali v nemocnici pro ledvinove koliky, zeptala jsem se tam a cekame kluka😂

michaelarousova
2. čer 2021

@viktorie1517 taky si myslim ze tak nic neni☺️ Ja treba na te svoji fotce hrbolek mela nebo teda aspon si to myslim 😂a doktorka mi to taky nechtela rict☺️Ono kdyz to neni na 100% tak lepsi nerikat☺️

viktorie1517
autor
2. čer 2021

@michaelarousova já jsem právě nikdy ve 13tt na utz nebyla, vždy v 16 tt a to už bylo krásně poznat. Jen jsem byla hrozně zvědavá, jestli to vypadá spíš na chlapečka nebo holčičku 🙂. Uvidíme co tam vykoukne ve 20 tt 🙂 .

viktorie1517
autor
2. čer 2021

@palja paní doktorka právě řekla že s tím má špatné zkušenosti, že některé maminky pak byli nepříjemné v tom 20 tt když pohlaví bylo jiné než ve 13 tt. Možná to vydržím až do porodu jako překvápko 🙂

michaelarousova
2. čer 2021

@viktorie1517 ve 20tt uz jsem to vedela u obou tehu☺️To iz by vam rict meli☺️

lidija1234
3. čer 2021

@viktorie1517 tak to já měla hodného doktora a řekl mě to a dal mi fotečku aji kde jde hezky vidět hrbolek 🙂 co by sis přála ?

viktorie1517
autor
3. čer 2021

@lidija1234 No docela jsem byla zklamaná že se nekoukla, jen mi řekla že se spletla i u kamarádky a že to radši neříká, tak jsem byla ticho . No přála bych si holčičku. Mám doma 6 letou cácorku a 4 letého raubíře....si musím počkat na další ultrazvuk

lidija1234
3. čer 2021

@viktorie1517 ono je to možná lepší kamarádce řekli na prvním ze čeká kluka tak začala nakupovat a na druhém ultrazvuku jí řekli že to bude holka :D

ester34
3. čer 2021

Mě to u obou řekli v tom 13 tt a bylo to správně, ale osobně jsem to tam neviděla, ani když doktor ukazoval a popisoval 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru