Poznáte pohlaví miminka podle utz z 1. i 2. trimestru?

jelenicepalice
1. pro 2020

Ahoj holky, jsem tu nová tak nevím moc jak to tu funguje. Poznáte podle ultrazvuku z 1. i 2. trimestru o jaké pohlaví se jedna? Můj doktor mi oznámil, ze mi nic ani nenaznaci pokud si nebude jistý alespoň na 90 % 🤷🏻‍♀️

verulevrtule
1. pro 2020

Mě to přijde jako holka, ale můj názor neber vubec vážně 🤣

juliemichal
1. pro 2020

mě to zase přijde jako kluk 😀 😀 ale nejsem v tom expert 😀

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@verulevrtule mám doma teď 14 měsíční holčičku, tak by byl fajn páreček, ale nějak asi víc počítám s další princeznou :D

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@juliemichal dekuji za názor, bylo by to fajn ☺️ Podle čeho soudíš?

nagojka
1. pro 2020

Podle druhe fotky si myslim ze holcicka a podle prvni nepoznam🙂❤️☘️

gruyerre
1. pro 2020

@jelenicepalice já bych řekla, že spíš holka

michaelka91
1. pro 2020

A co si zkusit zaplatit v nějakém centru 3D ultrazvuk? Bude to hezká vzpomínka, dají to na DVD a tam by ti to mohli říct. Mě doktor poslal přímo na genetiku, ultrazvuk nedělal on , protože měl tehdy dovolenou a už mi to řekli v 13tt na 90% a v 20tt potvrdili. Tady ti to nikdo určitě s větší přesností než tvůj doktor neřekne, co to bude. 😄

juliemichal
1. pro 2020

@jelenicepalice podle první fotky 😀 mno a na druhé zase nepoznám 😀

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@michaelka91 to u nás dělají jen v jednom centru a účtují si 1500 a to ještě bez jakékoliv dokumentace - to jsou další peníze navic plus termíny mají až za dlouhou dobu :( Tak nějak doufám, ze už to za 4 týdny doktor pozná, protože tolik peněz se mi dávat nechce a i by mi to přišlo nefer, ze u první dcery nic takového nemám :D ale moc dekuji za odpověď 🌷

domza
1. pro 2020

Já bych řekla holcicka. Pohlavní hrbolek je spíše rovnoběžné s páteří. Já teď cekam 3ti holčičku (potvrzeno genetikou) a uz byl hodně podobný. Nemám ale foto.

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@domza tak nějak ta holcicka vítězí koukám 🙂 dekuji za odpověď a blahopřeji k další princezně. To by byl můj manzel teda už překvapený kdyby mu i někdy v budoucnu do třetice vyšla zase holka 😂

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@juliemichal nevadí :D dekuji 🙂

domza
1. pro 2020

@jelenicepalice tak manžel je zatím nadšený ale říká ze v pubertě to možná neustojí :D

jelenicepalice
autor
1. pro 2020

@domza to je krásný 🥰 ale ta puberta bude vesela, to asi ano. Já jestli opravdu budu mít další holčičku, tak budou mít pubertu dost pravděpodobně skoro nastejno a to bude také jízda :D

any2any
1. pro 2020

@jelenicepalice Podle 2. fotky bych rekla, ze holcicka. 😉

lucka2525
7. dub 2022

Ahoj holky co myslíte tady? Spíš holka nebo kluk?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru