Pohlaví-miminka. Řekla Vám dr., že to vypadá nebo že to bude?

mamca27
19. lis 2019

Ahoj holky mám dotaz, dnes jsem byla na 2 sreningu a tam mi doktorka řekla, že to vypadá na holku. Tak mě zajímá zda vám doktorka, či doktor řekl taky že to vypadá nebo zda vám řekly že to je kluk nebo holka. Zítra jdu ještě ke svému doktorovi. Jsem ráda, že miminko je v pořádku. Ale všichni v mém okolí si myslely nebo i myslí zatím to nikdo neví co mi doktorka řekla, všichni říkají že to bude kluk. I babička když se na mě prý podívá. Přítel by trochu smutný, že to bude holka ale i tak se těší. Jen kamarádka mi říkala že ji to doktorka řekla na rovinu je to kluk, nebo holka. A u mě řekla "vypadá to na holku" tak mě zajímá váš názor. Děkuji

babanci
19. lis 2019

@mamca27 Nám řekli, vypadá to na holku už mockrát a pokaždé jim to vyšlo. 😀

madbetka
19. lis 2019

Ono je celkem jedno, co ti řekne, protože dokud se to nenarodí, tak to jisté není nikdy 🙂

Každopádně celé moje první těhotenství mi všichni tipovali kluka. Kamkoli jsem přišla, tak okamžitě, že je to jasný kluk, že mi to strašně sluší a podle bříška a nevím podle čeho... No, náš dvouletý kluk se jmenuje Magdaléna :D Dr tehdy řekla, že to vypadá na holku, je to holka 🙂
Teď mi taky řekla, že to vypadá spíš na holku, ne, že je to určitě holka...

barcachejn
19. lis 2019

To mi nerikejte ze na 2 screeningu vam reknou jen na co to vypada a ne co to je :D protoze ja se uplne klepu na 4.12. kdy prave ten 2 screening mame a uz chceme vedet co to je :D 🙂 vim ze asi pokud to neni poradne videt nikdo vam to s jistotou nerekne,ale na ten 2 screen jsem tedy uz spolehala :D 🙂

babanci
19. lis 2019

@barcachejn Nám to řekli už na prvním , v 11. týdnu a trefili se.

barcachejn
19. lis 2019

@babanci No nam se prave absolutne o pohlavi nezminil :( a to jsem uz trosku take doufala... A od te doby jsem UZ nemela takze ted prave spoleham na ten druhy

babanci
19. lis 2019

@barcachejn Dcera rodila letos a právě už na začátku řekli, vypadá to na holku a my hned začaly nakupovat sladké holčičí hadříky a týden před porodem říkám dceři, Ty, zeptala ses pak ještě někdy, jestli to platí? Ne, neptala. Tak jsem trochu znejistěla, ale jo, máme ženskou.

mamca27
autor
19. lis 2019

@madbetka děkuji, no mě taky všichni říkají že to bude kluk, já se i těšila jak malej bude opravovat s tátou auta. A dnes trochu jiná zpráva než jsme čekali. V práci když jsem se šla loučit tak všichni to je kluk i starší paní říkaly to je kluk to poznáme. 😂😂😂 Už nevím ani zda něco kupovat že začátku jsem kupovala pár i modrých věcí. No tak uvidíme ale děkuji ti.

mamca27
autor
19. lis 2019

@babanci děkuji no tak to přítel může asi rovnou zabalit rodinou autodílnu 😁😂

barcachejn
19. lis 2019

@babanci To se nedivim :D preci jen mam znamou ktere celou dobu doktori rikaly ze to bude kluk a porodila holku :D takze cela modra vybavicka a obleceni atd,byli z toho tehdy vazne rozhozeny :D proto bych se taky zeptala radeji nekolikrat ...

babanci
19. lis 2019

@mamca27 Asi jo. Holky jsou bezvadné. To Ti říkám já, mamka tří dcer a babičky tří vnuček. Mě můžeš věřit. 😀

madbetka
19. lis 2019

@mamca27 Když jsem přišla po porodu do práce na návštěvu, potkala jsem kolegyni a ta se ptala, jak se malý jmenuje. Říkam, že Madlenka. Její šok, že je to holka, si pamatuji dodnes, byla si tím před porodem uplně jistá, že to holka být nemůže 😀
My teď čekáme třetí holku. Trochu nás to zamrzelo, manžel taky říkal, že se těšil, že bude s klukem dělat všechny ty chlapské věci... No ale čekáme třetí ZDRAVOU a nádhernou holčičku, to je nejhlavnější 🙂 A ony to ty holky s těmi tatínky umí 😍

mamca27
autor
19. lis 2019

@barcachejn no malé či malej je dost akční, vždy když doktorka chtěla něco vyfotit ta malá potvůrka se pohnula. A už dřív si schovávala své genitalie. Takže teď jdu z 2 sreningu z odpovědí vypadá to N holku,ted si říkám že jsem si to ani neměla nechat říct když rekla ze to vypadá. Zítra jdu ke své lékařce tak uvidím co ona mi řekne.

mamca27
autor
19. lis 2019

@babanci to se máte mě už od zlobí od malinká furt se hýbe a nebo si schovává přirození. 😁😂

barcachejn
19. lis 2019

@mamca27 No tak to jsou pekne vyhlidky :D tak uvidis co ti reknou zitra pokud by zitra doktorka rekla ze to vypada nebo bude holcicka tak bych tomu asi uz i verila 🙂 musi nezavisle na sobe rict dva ruzni doktori nazor pak se tomu verit da 🙂

mamca27
autor
19. lis 2019

@babanci to nerikam že nejsou super můj táta měl. 5 holek a přítel je z dvojčat a má bráchu. Jen jsme byli připraveni na kluka. Ale i tak se těšíme a máme mimčo rádi. Hlavní je že jsme oba (obě) zdraví

babanci
19. lis 2019

@mamca27 Jo, já říkám, že jsou bezvadné, ale ne, že jsou hodné. 😀 Jsou to taky pěkné dračice. Ale...oblečení je na ně hezčí než na kluky, můžeš je víc parádit, rozumíš jim, jsou to taky ženské a když jsou dospělé, víc se vrací domů a když mají děti, jsi první babička, většinou ta oblíbená, protože máma mámy a kdyby se náhodou rozvedla, Ty o ty děti nikdy nepřijdeš.

mamca27
autor
19. lis 2019

@barcachejn jj uvidíme zítra, doufám že doktor řekne že je to kluk a bude s přítelem jak na začátku v nejistotě co To vlastně bude. 😁😁😁

barcachejn
19. lis 2019

@mamca27 I s takovou variantou musite pocitat :D v kolikatem jsi tydnu? 🙂

babanci
19. lis 2019

@mamca27 My, když čekali třetí, manžel byl zklamaný, že zase holka. Teda teď to zatlouká, ale já to poznala. A dneska? Poprdět se s ní může a zítra jdou spolu na hokej. Je jí 24 let, je to krásná holka /a je mu podobná, to holky bývají/ a je na ní pyšný. Na maturáku při stužkování, kam jí vedl, málem prasknul. 🙂

mamca27
autor
19. lis 2019

@barcachejn 21+2tt

mamca27
autor
19. lis 2019

@babanci jo no přítel taky tvrdil že není zklamanéj že to nevadí, ale bylo to na něm vidět že ho to zamrzelo. I já jsem celá můj táta a mela jsem ho moc ráda bohužel před rokem odešel. On mě vychoval takže byl pro mě víc než máma. Talze vím že holka s tátou si taky užije, sama jsem s ním vše opravovala. Ale kluk je kluk no. Ale to nevadí jen jsme čekala že to řeknou buď tak nebo tak no.

urtica
19. lis 2019

@mamca27 Je to otázka..U nás jednoznačně platí "tátova holčička" - dcera je jednak kopií manžela- vypadá jako on a on se v ní pochopitelně vidí, jednak ji panenky a oblečky apod. nikdy nebraly, ale jakmile manžel začne opravovat , hned se k němu vrhá a bere mu šroubovák z ruky. Apropo k Vánocům pro ni zatím máme dvě stavebnice a ptačí budku na smontování...s kočárkem si u nás nejvíc hraje její kamarád, který teda působí daleko jemněji a nežněji než dcera...

urtica
19. lis 2019

Ještě dodám, že třeba můj táta dceru vůbec nechtěl - první se narodil brácha, pak já a od malinka jsem byla já to protěžovaný dítě, nakonec má mnohem blíž ke mně než k bráchovi...a připadá mi, že to tak dost často je...že chlapi sice chtějí ty syny, ale nakonec mívají vřelejší vztah k dcerám...

babanci
19. lis 2019

@urtica To kolem sebe taky pozoruju. A když je kluk v pubertě, jsou to dva kohouti na jednom smetišti a i se dost hádají.

evee24
19. lis 2019

@mamca27 u obou holek od 12 týdne holka. Na 100% u druhé teda říkal, že nejspíš holka a vyšlo to. Ale každej jak Dr lže 🙄 čekáme kluka, pac mám takový a makový břicho a krásnou pleť, vždyť přece holka bere krásu 🙄. Pokaždé zklamání jak chtěli kluka. No ale my šťastní a na okolí nedej. Nejsou Dr a babský rady asi moc nefungují.

babanci
19. lis 2019

Já teda byla v těhotenství flekatá a odulá, mě krásu teda holčičky určitě vzaly. A břicho malé a rozplácnuté. Moje holky vypadaly zrovna tak a taky mají dcery, takže u nás babské řeči potvrzeny. A taky jsem měly v těhotenství pořád chutě na sladké, na tvaroh a na šlehačku.

urtica
19. lis 2019

@babanci A u mě naopak, u dcery jsem si připadala dobře, měla jsem malé bříško do špičky, jedla pořád maso...u syna rozkydlá s chutí na sladké...jediné, co souhlasilo byly nevolnosti, které byly u holky mnohem horší...

denca033
19. lis 2019

@mamca27 u mě se pokaždé trefily. Mám kluka holku a teď taky čekáme kluka. A při posledním ultrazvuku i doktor sám řek:"má ho tam" a za to taky dostal kopacku od malyho 😂

miaelle90
19. lis 2019

Verila bych víc doktorce než "babskym" radám. My si pohlaví nechali jako překvapení, každý ale tipoval kluka přesně jako u Tebe, tvar břicha, sluší atd.. takže jsem i kluka očekávala. A mame holku 🙂 . Dnes už ti asi nikdo neřekne že to bude 100% holka nebo kluk, protože dokud se to nenarodi, není to 100% 🙂 , ale víc věřím doktorum.

zarecna
19. lis 2019

vypada to na holku, je proste fraza....ina formulacia vety... V 20tt na kvalitnom ultrazvuku ti Dr povie skoro na 100% pohlavie. A rozhodne ver Dr a nie nejakym babskym typom a poveram. je to skoro urcite zdrave dievcatko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru