Pohlaví miminka. Je to holka nebo kluk?

veryvlck
7. led 2020

Dobry den, jdu zde se zvlastni zkusenosti ohledne pohlavi miminka, do 21tt me ujistovali, ze cekame holcicku dokonce na 99,9, dnes jsem byla na velkem utz. u velkce zvlastniho pana doktora, ktery mi 40 minut potvrzoval holcicku, ze mi vyfoti pysky ze tam vazne jsou a na samy konec mezi dverma mi oznamil, ze je to asi holka s pindikem a smal se a kdyz jsme se s prirelem 10 krat ptali, stale se jen smal a rekl podivejte se na ultrazvuk-bohuzel nejsem domtor a u toho pana doktora by me neprekvapilo kdyby mi vyfotil rucicku a rekl, ze je to pindik, bohuzel nam uplne pan doktor pokazil radost z toho, ze miminko je zdrave a oba s partnerem jsme odchazeli s broukem v hlave a nevime na cem jsme.Mozna ze mi nekdo poradi, dekuji

astyna88
8. led 2020

No,takto vypada muj syn na uzv....

barcachejn
8. led 2020

Vypada to dle meho spise na chlapecka kdyz to srovnam se svim ultrazvukem 🙂 a my cekame chlapecka 🙂Ale zdravi miminka je na prvnim miste jistota je stejne vzdy az po porodu :D

gympl
20. kvě 2020

Odhadne nekdo pohlavi?

dendajsek
12. bře 2021

Jsem v 12tt vcera mi oznamili ze je to kluk ale ja mam stale ten pocit ze je to holka, Kazdopadne hlavni je aby bylo malicke zdrave ale co myslite? 😁 😊

paja123kluci
16. zář 2022

@dendajsek dobrý den ,mohu se zeptat jak u vás dopadlo pohlaví miminka ? Máme podobný ultrazvuk tak mne to zajímá ze zvědavosti děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru