Píchání nebo bolest v pravém boku ve 27tt

krasnydenvsem
10. lis 2014

Holky chci se na něco zeptat jestli jste to zažili sem 27 TD a asi tak týden mne Pícha nebo bolí v pravem boku nevím čím to je dnes sem byla na kontrole pon doktor nic ne říkal asi to patři k těhotenství a trošku mne vystrasil ze mala je niž ale ne na tolik aby hrozil předčasný porod ale kdyby bylo něco špatné tak by řekl aby sem ležela z nohama na horu že? Co myslíte? Na další kontrolu jdu 1.12

anisek0
10. lis 2014

Neměj strach... kdyby si dr. myslel že je něco špatně tak už by jsi ležela v nemocnici.... jen si v klidu užívej těhu a to píchání v podbřišku bude jak ti utlačuje vnitřnosti bříško a taky natahování těch vazů 🙂 užívej si své poslední měsíce těhu 🙂

krasnydenvsem
autor
11. lis 2014

@anisek0 děkuji za odpověď já se mysli, taky ze by mne poslal do nemocnici .Já do ni půjdu az v únoru rodit 🙂

hancad
12. lis 2014

Ahojky,já mám taky v únoru termín,kolem 24 tého. Jsem nyní 25tt+2 a čekám své 3 dítko,mám dva kluky doma, 13 let , 6 let a teď se zadařila holčička 😉 . To píchání v boku,neboli třísel je scela normální jev. Trpím s tím poslední dva měsíce také. Každý den se mi to střídá,ale u mě to jsou spíše třísla. Ano je to tím že se zvětšuje děloha a miminko tak tlačí na strany,tak to časem pobolívá. Taky jsem četla že se zrovna v tu dobu něco tvoří v děloze a bolesti bývají také příčinou.Jen si nevzpomenu zrovna co 😀
Ty se blížíš do 30 tého týdne,že miminko trošku kleslo vůbec nevadí,doktor by tě určitě upozornil. Spíše bych více odpočívala a zbytečně se nenamáhala 😉
Tak že už jen pár týdnů vydržet a budeme rodit coby dup 😉 To nějak doklepeme ne ? 😀

krasnydenvsem
autor
12. lis 2014

@hancad no to máš pravdu ještě par týdnu 🙂 aby už byl únor já taky mám dva kluky 10 a 6 a ted budeme MIT holčičku. Tobjsem nevedeka ze kolem 30 TD mimi trošku klesá dolu

krasnydenvsem
autor
12. lis 2014

@hancad no to máš pravdu ještě par týdnu 🙂 aby už byl únor já taky mám dva kluky 10 a 6 a ted budeme MIT holčičku. Tobjsem nevedeka ze kolem 30 TD mimi trošku klesá dolu termín mám 11.2 . 15

weru88
12. lis 2014

Každý den, chodíme s freťákem na hodinovou procházku. Občas se mi při procházce stane,že mě píchne v pravém boku. Myslím si,že je to normální 🙂

hancad
13. lis 2014

@krasnydenvsem tak to gratulují,bude to změna a koukám že to máš vážně skoro stejně věkově jako já 😀 A kdy pak máš termín? 🙂 datum

hancad
13. lis 2014

jeee teď koukám v druhé zprávě kdy máš termín,tak to jo,snad to dopadne vše ok. Já už fakt někdy trpím,chodím s malým každý den do školy 2x denně tam a zpět,ještě mu nosím aktovku,tak že pohybu je až až a boky a třísla vážně bolí ☹ Už doma nadhazuji manželovi ,jak mi je,protože on se vozí do práce autem. Mohl by mi malého alespoň ráno vozit,což by bylo fajn. Ale to nastane asi až od ledna. Těch 40 min do školy tam a zpět,mě fakt už zabíjí 🙂 JInak se cítím být fyzicky perfektní,jen kdyby to bříško nezlobilo 🙂

krasnydenvsem
autor
13. lis 2014

@hancad no tak já kluky vozim autem byvame na dědině u nás není ani školka ani škola nachodim na dlouhé procházky už ne vydrzim

hancad
13. lis 2014

@krasnydenvsem 😀 Tak to máš super. 😉 závidím 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru