Otevřená na 1cm ve 25tt?

theatimma
10. čer 2016

Ahoj holky ,
chtěla bych Vás poprosit o radu ...
V úterý jsem jela do nemocnice, protože mi ztvrdlo břicho jsem 25tt .Dali mi infúze magnesia a řekli ,že se tohle stává a ,že to pomůže . Pomohlo mi to a ve středu jsem podepsala reverz , po 4infuzich magnesia jsem šla domů s tím ,že magnesium budu brát i doma . Než jsem šla domů přivezli ke mě na pokoj paní která začínala rodit a byla otevřena na 1cm . Šla jsem domů a na sesterně jsem si vyzvedla papíry (těhu prukazku apod) A sestra mi říká ,,No doma jen ležet a chodit jen na WC, jste otevřená na 1cm " Koukala na mě a říká Vám to nikdo neřekl? Říkám ,že ne a ona na mě ,,Tak Vám to říkám já " Druhý den jsem šla ke svému doktorovi i se sbalenou taškou a čekala že mě pošle zpět. Doktor mě prohlédl a řekl že čípek je celý a tvrdý a otevřená nikde nejsem . Tak jsem se chtěla zeptat jestli se to může stát ,že se ze dne na den znovu uzavřu ,nebo si mě spletli s tou paní co přišla na stejný pokoj? Děkuji za odpovědi ☹

ivatko0406
10. čer 2016

@theatimma no v tomto pripade bych rekla, ze si te ta sestra spletla. Nebo spise si spletla pripady - vi, ze byla pani otevrena na 1 cm a myslela si, ze byla rec o tobe. Kdyz mas tvrdy a cely cipek, tak pochybuji, ze se takto zavrel od vcera. A ze by te v 25 tt pustili otevrenou domu.

ma_jo
10. čer 2016

@theatimma stav čípku se může určitě zlepšit, mně se ve 21. tt v nemocnici prodloužil přes noc o centimetr. Myslím, že sestra byla prostě jen chytrá a nejspíš si tě spletla s tou paní. Oni někdy strašně rády stresují a dělají důležité 😒
Když ti tvůj doktor řekl, že je to ok, tak bych byla v klidu 😉 . A břicho už je dobré?

theatimma
autor
10. čer 2016

Já si také myslím ,že si mě spletla 🙂 břicho je v klidu ,beru to magnesko a je klid 😉

maqua
14. čer 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké magnesium berete a jaký obsah tam je? Já mám doma kombinaci s vápníkem a zinkem a koncentrace nic moc. Takže si chci koupit určitě něco jiného, tak budu vděčná za tipy. Díky!

theatimma
autor
14. čer 2016

@maqua ahoj ,já beru Magnesii lactici 0,5 od glenmark ,jinak obsah tam je 0,500g dihydrát magnesium -laktátu v 1 tabletě a 51mg ionizovatelneho hořčíku v 1 tabletě 😉 Mě vyhovuje , doufám ,že ti to pomůže 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru