Nechuť na sex. Přejde to po porodu?

21. pro 2020

Ahoj, chci se zeptat zda má někdo zkušenost s úplným vymizením chuti na sex od samého začátku těhotenství a zda se to pak vrátilo do normálu ? Jsem teprve ve 14. Týdnu, ale nějak si nedovedu představit že by se to s rostoucím břichem a vnímáním pohybů miminka zevnitř během těhu ještě nějak zlepšilo. Přítel je skvělý a chápavý, snažím se postarat alespoň o nej 🤣 ale mám strach že to s plačícím dítětem a nedostatkem spánku a laktací jen tak lepší nebude. Řekla bych že je problém asi v hormonech, plus si připadám hrozně neatraktivní, opuchlá a nafouklá 🤦🏻‍♀️😂

efa1
21. pro 2020

Přejde to, ale chce to čas.

adela1399
21. pro 2020

Nemám zkušenost..já naopak byla jak utržená ze řetězu😂😂😂ale uvidíš,že se to spraví. Většinou kolem 2. trimestru se ženám chuť na sex vrací. Navíc pro muže jsme právě v období těhotenství ještě víc atraktivnější si myslim,buď v pohodě a do niceho se určitě netlač...😊Vše zase bude ,jak má být

cilkat
22. pro 2020

V prvním trimestru jsem neměla chuť vůbec na nic, natož na sex. Ve druhém to bylo lepší, ve třetím opět špatné... V šestinedělí "se nesmí" a pak to ještě pár měsíců nebylo nijak valné. Ale lepší se to.

drep
22. pro 2020

Ač jsem jinak spíš sexuálně aktivní, tak v prvním trimestru jsem taky neměla moc chuť na nic (plus jsem se učila a deptala atestací, kterou jsem měla hned po prvotrimestrálním skrininku). Ve druhém trimestru i třetím naopak, mohla bych pořád. Šestinedělí jsme nedodrželi a od té doby je vše v normálu.

mrstte
22. pro 2020

Mě se chtělo nejvíce v prvním trimestru kdy jsem skoro nemohla, ve druhém tak normálně a teď ve třetím občas jo, ale jsem u toho tak udýchaná a po chvilce mě bolí nohy tak to stojí za houby....

ajja87
22. pro 2020

U mě to bylo spíše naopak, v těhotenství bych chtěla furt a naopak po téměř vůbec 🙈

klea81
22. pro 2020

Ano, přejde to po šestinedělí.

monaluza
23. pro 2020

To je klasicky prubeh, zatim se necitite ve sve kuzi, ale druhy trimerstr bude jiny. Co bych ted dala ze libido a kvalitu vlasu a pleti z te doby! 😀

autor
23. pro 2020

No a když se zeptám teda úplně na rovinu, ikdyž se ve druhem trimestru libido vrátí, není to trochu divné když při sexu žena vnímá pohyby miminka ? Mám v tomhle ohledu jakýsi blok, přijde mi to hrozně nepříjemné. Zatím teda nemám vyzkoušeno, pouze to beru teoreticky

herbinaaa
26. pro 2020

přejde to. Když budete oba chtít, pak to pujde a uvidíš, že si to budete užívat stejně jako před porodem. A když ne, koupíš si španělské mušky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru