Krátké stahy v bříšku v 18tt, setkaly jste se s tím?

moncicak1991
29. dub 2016

Ahoj maminky
Chci se zeptat jsem dnes 17+4 týden a od včera noci se mi stane, že cítím v břichu něco jakoby stah svalu (přijde mi to tak) na ruzných mistech. Teď docela často. A do toho mě umí místo toho ještě jakoby píchnout na různých místech. Setkala jste se s tím taky některá? Co to může být?? Díky moc za info. Čekám první mimi.

lv
29. dub 2016

to mohou být úpony dělohy, jak se zvětšuje, roste..

moncicak1991
autor
29. dub 2016

A ze to zacalo z niceho nic vcera vecer. Ted kdyz lezim nebo sedim tak to citim taky,ale kdyz si dam ruky na bricho tak se to jakoby v tom miste pohne trosicku.

moncicak1991
autor
29. dub 2016

@lv : a ze to dela jen v brichu,ne niz

lv
29. dub 2016

a nebo už jsou to pohyby miminka 🙂 (to píchnutí můžou být ty úpony)

moncicak1991
autor
29. dub 2016

Ty pohyby jsou neco jako kratky stah?

lv
30. dub 2016

já nevím jak to popsat, bubkinky šimrání, ano i jako stah malinko..

texetka
2. kvě 2016

@lv já to mám taky tak . Někdy mne to i probudí . Jakoby stah v břiše , někdy píchání ... Myslím, že je to jak se zvětšuje děloha a povoluje všcehno kolem.

jsimralka
27. kvě 2016

Ahoj já jsem v 16. tt a od včerejška mám ostrou řezavou bolest na pravé straně v podbříšku. Nejhorší to je, když sedím nebo ležím, když chodím tak je to méně intenzivní. Také mě to v noci vzbudilo. Začalo to den po kontrole u doktorky, kde bylo vše v pořádku. Je pravda, že mě to trochu děsí. Mám ještě slepé střevo, tak aby to nebylo to ☹ Nevím jaká bolest je při zánětu slepého střeva, ale není mi zle ani nemám zácpu ani teplotu. Z toho předpokládám, že to jsou opravdu jen ty úpony. Co myslíte, měla bych panikařit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru