Kluk nebo holka?

elissa12
16. pro 2023

Ahoj dámy. Poznáte z UZ pohlaví? Jsem z toho trošku jelen. Když sem čekala prvního kluka bylo vše krásne vidět tady jen asi část pindika a nic dal 21+2. Všichni tvrdí že to je pupeční šňůra než pindik. Děkuji

cilkat
16. pro 2023

Mě teda tohle přijde k tělíčku dost jasně připojené v téhle úrovni řezu, tj zhruba ve výšce kyčlí... myslím, že je tam vidět i pytlík... Ale z naskenované fotky se mýlit můžu.

exbordelar
16. pro 2023

Ja mam temer totoznou fotku z ultrazvuku a je to kluk! 🥳🤝

exbordelar
16. pro 2023

A doktor rikal co? On ti to nerek?

daasqua
16. pro 2023

Dle mého kluk, holka by tam měla velká výrazná kávová zrna.

22hanah
16. pro 2023

Kluk jako buk, navíc holka by z tohoto úhlu byla jasně viditelné kávové zrno.

jaja01k
16. pro 2023

Já myslím, že to je kluk.

elissa12
autor
17. pro 2023

@exbordelar doktor tvrdí kluka. 🙂 Ale moc se mi tomu nechce věřit. Mám úplně jiné těhotenství než s klukem prvním. To jsem ujizdela na kyselém, slanem. Bříško bylo takové menší i do špičky. Teď přesný opak. Vlasy, ksicht, sladký, široká 😄😄už se pomalu ani v zrcadle nepoznám. Je ze mě hotová jezibaba.

uzivatelkapetra
17. pro 2023

@elissa12 na to vůbec nedej, já obě těhotenství úplně stejně v pohodě, jako bych ani těhotná nebyla a mám pár.
Celá rodina byla přesvědčena, že zase čekáme kluka, přece to je jasné, řekli jsme jim to až byla malá na světě.

elissa12
autor
17. pro 2023

@uzivatelkapetra syn by si přál sestřičku, protože by mu nelezla na počítač. A já osobně bych taky radši holku😉 ale když bude kluk tak bude kluk. Horší je ze nemohu přijít na žádné krásne české jméno. Máme Pepíka a chtěli jsme k němu Aničku.

uzivatelkapetra
17. pro 2023

@elissa12 taky máme rádi české jména, máme Karlíka a Kateřinku, kdyby byl druhý kluk byl by to Antonín, Václav nebo František.
Hlavně nebuď smutná z druhého kluka, vše má své výhody, já třeba vůbec nejsem na nějaké pletení vlasů, panenky ani malovátka, jestli malá na to bude asi jí nebudu umět pomoct 🙂

elissa12
autor
17. pro 2023

@uzivatelkapetra smutná určitě nebudu. 🙂 Hlavně aby byl zdravý a hodný jak ten můj první klučík. Teď už jenom přijít na to správne české jméno (Tonda, Franta, Vašek dobrá volba) 👍

exbordelar
17. pro 2023

Vzhled jezibaby je dany tim, ze mas doma uz jedno male decko 😂😂
Ja jsem momentalne od jezibaby k nerozeznani 😅 (tri deti).

elissa12
autor
17. pro 2023

@exbordelar já už mám puberťáka 😄 už mu pomalu táhne na 12 let.

jaydeep
17. pro 2023

@elissa12 mám 4 děti každé tehu úplně jiné... dle foto chlapec

goovana
17. pro 2023

@elissa12 jasnej kluk 🙏

lilian2111
17. pro 2023

Má ho tam 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru