Holka nebo kluk? Poznáte z fotky?

elsy3
2. srp 2018

Ahoj holky, na konci července jsem byla na prvním screeningu a nezeptala jsem se na pohlaví, doktorka taky nic nezmínila. Ale pořád prohlížím fotku a snažím se z toho zjistit, co by to mohlo být, ale nic z toho nepoznám 😀 jsem hrozně zvědavá a na další utz jdu až v září. Prosím tipnete si, jestli něco vidíte.

leniczka23
2. srp 2018

🤣 ses vtipna..kdyz se nezminila doktorka nepoz as to ani ty..takze pockej do zari a nebud netrpeliva😉🍀

elsy3
autor
2. srp 2018

@leniczka23 Já vím, nejdřív sem si říkala že to vědět nechci, ale čím déle tu fotku mám, tím sem zvědavější 😀 tak budu asi muset vydržet.

leniczka23
2. srp 2018

@elsy3 jako ja te naprosto chapu, bylo to nekonecny do toho 20tt😂 ale utece to nebooooj..

zavodnice
2. srp 2018

Mám teď ze screeningu podobný snímek, není tam nic vidět a doktorka taky nic nerikala, takže to asi neslo poznat. Mám tam poznámku něco o zhoršené vizualizaci. Musím si holt počkat.

terez07
2. srp 2018

Ja som to už dlho predtým ako mi povedali cítila,čo to bude.Ani moje kamarátky sa v pocitoch nemýlili 😉

elsy3
autor
2. srp 2018

@leniczka23 Tak děkuju, příště si o to už asi řeknu 😀 nemyslím, že bych to vydržela až do porodu.

@zavodnice Tak to máme asi podobné. Mně tedy nic o zhoršené vizualizaci neříkala, ale já se ani neptala, v tu chvíli mě to ani nenapadlo, jen mě zajímalo jestli je vše ok. A až doma sem nad tím začala přemýšlet.

priefi
2. srp 2018

@elsy3 mimco mas z profilu, to asi nic neuvidis. Na 1.screeningu pohlavi pozna jen maloktery dr.natoz my tady 😅 kolem 16tt by Ti dr.mohl tohle tajemstvi prozradit, pokud se malicke rozhodne spolupracovat, kdyz tak ve 20tt+ velky utz. Uz se na nej tesim, snad nam na nem za 3 tydny reknou, co cekame.

elsy3
autor
2. srp 2018

@priefi Je mi to jasný, taky budu muset vydržet 😀 tak budu držet palce, aby mimco spolupracovalo. 🙂

patmouse
2. srp 2018

Z takovehle fotky to snad ani nejde poznat. Neni tam videt to nejdulezitejsi-ta cast panve a zadku s nozkama. To se pak da pry poznat dle smeru pohlavniho hrbolku,ale na 1.screeningu si vetsinou netroufaji rict.
A kdyz se nezeptas,nereknou nic tuplem 😉 ja se u druheho mimca ptala uz na 1. a jen tak naznacila,ze by to mohl byt kluk ale ze je brzo. Na kontrole na gynde mi to pak ale dle smeru toho hrbolku rekla taky,ale ze jinak si to schovava. A pozdeji se kluk potvrdil.

elsy3
autor
2. srp 2018

@patmouse Dobře, díky 🙂 při druhém utz už se zeptám, zvědavost mě přemohla.

zavodnice
2. srp 2018

@elsy3 Pro mě prave taky bylo důležité to, ze výsledky jsou OK a holt měsíc počkáme 🙂.

zavodnice
2. srp 2018

U mě to vypadá takhle.

priefi
3. srp 2018

@elsy3 doufam 😂 ted na konci 17tt nespolupracovalo a sve tajemstvi poradne si strerilo 😂

mrnousek121
4. srp 2018

@elsy3 podle pohlavního hrbolku který jde krásně vidět za mě holčička

2hanah
4. srp 2018

@elsy3 obličej mi přijde na chlapečka, takže teď už jsem zvědavá s Vámi, co to vlastně je 🙄

elsy3
autor
4. srp 2018

@mrnousek121 Já tam bohužel nic nevidím, jak je fotka z boku. Tak se musím nechat překvapit na příštím ultrazvuku 🙂
@2hanah Taky jsem zvědavá. V noci se mi zdava o chlapečkovi, většinou mám i pocit, že to bude kluk, ale všichni ostatní mě tipují na holku (nebo si ji spíš přejí) 😀 tak uvidím za měsíc.

martina1317
4. srp 2018

Tady to jde hezky videt. Z tve fotky nic nepoznam :( musis vydrzet. . .

2hanah
4. srp 2018

@elsy3 Tak já mám praxi přesně opačnou než jsou pověry, u holčičky jsem byla hezčí, chlapeček mi "sežral" i černý pigment z řas na očích, nedovedu si to vysvětlit, ale fakt mi vybledly, zvracela jsem, všichni říkali holčičku a máme chlapečka 😁

2hanah
4. srp 2018

@elsy3 kolik miminko měří? Mně se fakt zdá ta lebka a obličej jako chlapeček, třeba se pletu, ale mně to tak přijde 🤗

elsy3
autor
4. srp 2018

@2hanah Tak u mě to zatím podle pověr vypadá na chlapečka 😀 ale na pověry moc nedám, je mi jasné, že to má každá žena jinak. Jinak přesnou velikost miminka si nepamatuju, nemám u sebe papír z vyšetření, ale zítra se schválně doma podivam.

sviva
4. srp 2018

@elsy3 když vydržíš počáteční zvědavost, ke konci už je to bylo super... nevědět. U nás chtěl překvapení manžel, ale nakonec se mi to tak zalíbilo, že u druhého už to bylo bez diskuze. Takže se teď pět dní do termínu místo obav z porodu podruhé těším, jestli to bude hlapeček nebo holčička a je super i okamžik, kdy pošleš do okolí zprávu "Je to holka/kluk!" místo "Tak a je venku" 😉

elsy3
autor
4. srp 2018

@sviva Rozumím tomu, nevědět do porodu zda se narodí holka nebo kluk má své kouzlo. Sama jsem si do nedávna říkala, že to také vědět nechci a nechám se překvapit, hlavně aby bylo miminko zdravé a je jedno, jestli se narodí holčička nebo chlapeček 🙂 ale přiznám se, že jsem hodně zvědavá a nevím jestli to vydržím do konce. Uvidíme jak se mu/ji bude chtít ukázat na druhém ultrazvuku 🙂 a Vám a miminku přeji hodně štěstí a zdraví

sviva
4. srp 2018

@elsy3 u mě právě překvapivě ta nepřekonatelná zvědavost pak docela úplně opadla, očekávala jsem, že naopak poroste. A je legrace, jak si všichni tipují, dokonce se v rodině uzavírají oficiální sázky 😂 Děkuji za přání a přeji to samé... nejdůležitější je, aby všichni byli zdraví a spokojení. To ostatní už jsou příjemné starosti.

elsy3
autor
4. srp 2018

@sviva Přesně tak, u mě už se taky pár sázek uzavřelo 😀 tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne.

bemo
4. srp 2018

Tak jsem se šla čisté ze zvědavosti podívat co se tu probírá. My teď čekáme páté dítě a u předchozích čtyř jsme nikdy nevěděli co budeme mít. Ta zvědavost mě nikdy nijak netížila. Naopak, když jsme to nevěděli u prvního dítěte, tak mi to přišlo tak kouzelné a krásné, že jsem věděla že to nikdy nechceme dopředu vědět. Je to prostě jiné a myslím si že hezčí.

vendelinka08
4. srp 2018

U dvou tehu jsem nevedela co budeme mit....na porodnim sale jsem se doko ce musela zeptat...jelikoz si vsichni mysleli..ze to vim...mam dva kluky...ted u tretiho si to necham rict kvuli vybavicce...uz mam po klukach temer vse prodane..a rozhodne to ma sve kouzlo nevedet..brala jsem to jako tresinku na konci porodu...

mrnousek121
6. srp 2018

To označený v kolečku je pohlavní hrbolek a ten směřuje spíše dolů u kluka by byl více do vrchu, ale je to můj tip

elsy3
autor
6. srp 2018

@mrnousek121 Díky za tip, uvidím co se z mimca vyloupne na druhém velkém utz 🙂

verca1446
14. lis 2018

Holky, mate někdo doma už dva kluky a čekáte dalšího ??? 😏

mikejla_a
27. lis 2018

Holky a co myslíte tady?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru