Co všechno už máte koupeno do výbavičky?

martinamit
14. črc 2016

Máte už všechno.....od kočárku po plenky ? My tak postupně vybíráme kočárek , mám koupeno pár základních oblečků, ale jinak celkem nic. S manželem teď předěláváme celou ložnici - udělal vestavné skříně a bude dělat přebalovací pult a postýlku. Ještě je celkem dost času, ale vše tak rychle utíká..... Taky přemýšlíme co koupit a co je zbytečnost....

elinkav
14. črc 2016

Ahoj, dneska začínám 7.měsíc a už toho máme poměrně dost. Kočárek, postýlku, prostěradla, nepromokavou podložku na matraci, přebalovací pult, oblečky, zavinovačky, autosedačku, zavinovačku do autosedačky, látkové pleny na otírání, balík plenek 1, balík plenek 2, vaničku, nějakou základní kosmetiku pro mimčo, nějaké věci pro mě do porodnice( síťové kalhotky, vložky, vložky do podprsenky).. No je toho spoustu... Nakupuji postupně, aby to pak nebyla moc velká částka najednou 🙂
Ještě toho ale bude hodně.. třeba odsávačka hlenů, spací pytel, chůvičky, teploměr do vody, pláštěnka na kočár, mantinel do postýlky, kojící polštář.... 😀
Těžko říct, co všechno bude ještě třeba 🙂

konekokira
14. črc 2016

Vůbec 🙂 No kromě oblečení, matrace (stejně bude spát s námi nejspíš), kosmetiky (což miminku stačí olejicek), šátku a věcí pro mě do porodnice mám vsechno 😀 není kam spěchat, ačkoliv latkovaci vybavu už mám celou poctivě vypranou a vyzehlenou 😀

ladako
14. črc 2016

Ja mam zatim jen par oblecku,ale kocarek a postylku uz mam vybranou. Moc jeste nenakupuju, prijde mi to brzy.

anezka22
14. črc 2016

Fajn otázka ke sledování.. Pořád si říkám že je brzy, ale přeci jen jsem nervózní aby jsem na nic ,,nezapomněla,, 🙂

janickajana
14. črc 2016

Mám pro mimi vše. ( oblečení komplet, fusak do kočárku, na koupání lehátko +osušky+teploměr do vody, pleny jak hadrové pár tak 4 balíky Pampers 1,2,3.velikosti byly v akci 😀 postýlku, povlečení, rychlo zavinovačky 2, komodu s přebalovákem, kočárek trojkombinace, dudlíky jako šidítka a jednu lahvičku avent) Raději už mám vše co bych byla nerada kdyby za mě někdo vybíral beze mě. Nikdo nikdy neví zda nemůže mimi přijít na svět drív. Kosmetiku a věci pro mne pořeším v září. Určitě jsem stejně nenapsala vše, ale asi vše už mám ☺

martiniquest
14. črc 2016

Kromě minerálky do porodnice máme všechno 🙂

lusesita25
14. črc 2016

Tak krom odsavacek jak hlenu tak mleka, fusaku na zimu a kombinezi mame vse 🙂 a to co neni dokoupim az bude treba 😉

tery_s
2. srp 2016

Ahoj, začala jsem nakupovat v 6.m. dřív jsem to ani nechtěla doma skladovat kdyby něco... Teď mám oblečení od narození do 4.m. v čísle 50-68. Postylku, matraci, mantinel, povlečení, vanicku, chuvicku, látkové plenky, ještě dokoupim pampers, základní kosmetiku, prebalovaci komodu a kočár máme vybráno. Takže postupně až měsíc před termínem to dám pomalu do kupy 🙂

mami29
3. srp 2016

Mám komplet oblečky, dokupuji už jen drobnosti, z kosmetiky jen vzorecky,jinak nic. Postýlka na svém místě, kočárek jen stáhnout z půdy. Přebalovací pult na svém místě. Dokoupit kosmetiku, lékárničku, ubrousky, pleny, věci pro mě a hotovo.

jsemagi
21. srp 2016

Ahoj, teda toho je🙂 jsem teprve na konci čtvrtého měsíce, takže ještě čas. Manžel svolil a včera jsem prvně koupila obleček pro mimčo. Už se nemohu dočkat, až budu nakupovat ve větším🙂

luj89
21. srp 2016

@jsemagi Ty se manžela ptáš, jestli můžeš koupit oblečení pro mimi?

puutalo
21. srp 2016

@luj89 Mně to divné nepřijde. Bez manžela bych taky hormonálně bláznila předčasně, někdo nás krotit musí, abychom to zbytečně nezakřikly. Pak by on byl ten první na ráně. Takže to chápu a jsem ráda, že i já mám přemýšlejícího manžela.

jsemagi
22. srp 2016

@luj89 ale ne, jen jsme čekali až budu mít po screeningu. To vyznělo blbě 😁 ale chlap se mi rozplývá nad vším miminkovským kam vkročíme a ví, jak bych se na to zuřivě vrhla, kdybych mohla hned nakupovat 😊 tak raději postupně, ať nemám velké oči a potom bych objevovala lepší kousky, ale ve skříni prd místa 😊

luj89
22. srp 2016

@jsemagi Chápu, já se musím držet i teď, když se teprve o mimčo snažíme :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru