Bolesti v podbřišku v 2. trimestru, měly jste?

maminka92
29. črc 2014

Jsem v cca 21tt., ze začátku těhu jsem měla slabé píchaní v podbřišku, Ale teď? Při jakém koliv pohybu mě to bolí, když, ležím je to v pohodě. Ale když chodím, nebo vstanu i při čůraní mě bolí v podbřišku. Takové tlaky, někdy i píchaní, jo a malý mi furt kope... Za dva dny jdu na gyndu, tak se zeptám co by to mohlo být. Vim, že se bříško, děloha, atd. rozšiřuje a musí se přizpůsobít plodu... Měly jste taky takové bolesti v 2. Trimestru?

gwennie
29. črc 2014

@maminka92 Jojo, pokud bricho pravidelne netvrdne, je to ok... Me nekdy tak picha, ze se ani hnout nemuzu..

leniczka23
29. črc 2014

@maminka92 Neboj je to normální,je to opravdu to rozpínání dělohy,taky jsem měla velké bolesti,někdy, když jsem se rychle zvedla, tak mně tam bodlo tak, že jsem myslela, že umřu bolestí..

makuka88
29. črc 2014

Já mám divné píchání několikrát za den, vždycky pár vteřin víckrát za sebou, pak zase nic. Přirovnala bych to k nějakému natahování ... ale spíš slabší ...

styna87
1. srp 2014

Já jsem tedy teprve 14./15.tt, doteď to byly bolesti v podbřišku jen občas. Ale děloha se teď asi začíná víc roztahovat. A občas jsou ty bolesti výživné. Hlavně při vstávání.

lenineek
1. srp 2014

já mívám bolesti od podbříška až do celého břicha, chytá mě i žaludek a píchá mě i u srdce..
jeden den mám zácpu, druhý den průjem.. 😖
ale nějak se to musí zvládnout, za toho malýho drobečka to stojí 🙂

krystynaraszkova
1. srp 2014

Taky mě často bolí v podbříšku,a taky mi tvrdne břicho.Zatím to nijak neřeším🙂)

beatax
1. srp 2014

ahojky já jsem začátek 16 tt a mám taky občasné lehké bolesti podbřišku úplně tam dole... a nejvic navecer, tak nevim co to muze byt

ajajirka
11. led 2015

ahojky holky už od pátku mě píchá podbříšku většinou je to večer jsem 24+4tt přez den je to celkem v pohodě a večer když déle sedim tak me to pícha že třeba se nemužu poradně rozejít jak to pícha je to normalní ?

kacka1982
12. led 2015

Mě pobolívá také, jsem konec 19TT. Dostala jsem magnésko a klidový režim protože se mi zkrátil čípek. Pobolívání břicha je,ale jinak běžná věc. Nestresuj se.

lucyluc24
15. únor 2015

Jsem ted ve 22tt a taky uz to nejakou dobu pozoruji. Rikam si, ze to je nejspis deloha, co se zase roztahuje 🙂 ale i tak to ve me hloda... 🙂 jsem rada, ze jsem tu tuto diskusi nasla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru