Bolesti podbřišku v 17. tt. Má také někdo?

annoonniimm
26. dub 2022

Ahoj, máte to taky tak, že vás bolí břicho hodně dole a trochu do stran? Je to velké pnutí a tlačení a střídá se to s bolestmi jako na MS do toho bolesti v kříži. Doktor mi řekl, že je to tím jak děloha roste a nalívá se plodová voda. Ale i tak chci se zeptat zda nejsem jediná 🙂. Díky

nevimne
26. dub 2022

@annoonniimm mě to jak kdyby táhne od trisel jak kdyby směrem ke slepemu střevu a když udělám rychlý blbý pohyb tak mě tam jak kdyby bodne dle mého je to asi běžná věc 🙂

guliii
27. dub 2022

Ano teď se trochu uklidnilo. Ale zase mě začla bolet pánev a kyčle. Měla jsem to v prvním i teď v druhém těhotenství. Je to nepříjemné.

cekamnazazrak
27. dub 2022

@annoonniimm měla jsem taky.. roste děloha, natahují se vazy... většinou mě to bolelo víc na levé straně... je to normální... pánev, respektive kyčle mě bolely skoro nonstop první čtyři měsíce... kolikrát jsem nemohla ani stát... pak se mi to stalo ještě jednou na konci pátého měsíce - to když mi mimčo skoro týden leželo hlavou nacpaný v kyčli.. 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru